Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szeretem nagyon az anyósom,és...

Szeretem nagyon az anyósom,és nem akarom megbántani. Pár napja küldött nekem egy erős pistás üvegben mogyorókrémet, ami nem volt rendesen kimosva,és a mogyorókrém is átvette az ízét/illatát, és meg is penészesedett. Hogy mondjam el ezt neki?

Figyelt kérdés
Nem akarom megsérteni,mert jóindulatból küldte...viszont nem ez volt az első,hogy úgy küldött le valamit,hogy nem volt rendesen elmosva,és vagy megromlott benne az étel,vagy ki kellett dobni mert olyan gusztustalan volt. Előbb utóbb, fel fog tűnni neki,hogy nem fogadok el tőle semmit, viszont tényleg nem szeretnék összeveszni vele,mert amúgy kedvelem.
2023. júl. 12. 14:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

hamar fel tud fújni dolgokat - magyarul minden hülyeségen megsértődik. Nem kell aranypapírba csomagolni a szrt.


Én anyósom is ilyen, minimálisan sem érdekel. Udvariasan megmondom, ha valami problémám van - ígyis- úgyis felhúzza magát rajta, akkor meg?

2023. júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Talán már nem lát rendesen, vagy rossz a világítás a mosogatónál. Én is jártam már így, de fiatal asszonytól is kaptam vissza rosszul elmosogatott edényt.
ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%
Ez tényleg ennyire bonyolult? Mosolyogva elfogadod megköszönöd és otthon kidobod! Ilyen egyszerű a családi békét megtartani.
ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
54%

7#

Nem kell hazudni, csak tapintatosan hallgatni, és kidobni, ha olyan. Vagy udvariasan felhívni rá a figyelmét. Nem kellene úgy csinálni, mintha valami egetverő szörnyűség történt volna. Mással is megesik, de persze ez elég szégyen, már ha észreveszik... Egyébként ilyesmitől nem lehet "örökös nyavalyát" kapni.

ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!