Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom el akarja hívni a...

Anyósom el akarja hívni a Jehova tanúit az alkoholista albérlőjéhez?

Figyelt kérdés
Van egy albérlője, aki a mi házunk egy másik, különálló lakrészét bérli, de undorító módon vedel, olyankor nem tud magáról, betámolyog hozzánk is és mindent osszefosik, hugyozik meg okádik. Anyósom nem hajlandó kidobni a havi béreti díj miatt, amit fizet, pedig nem ő lakik vele közös ingatlanban. Felajánlottuk azt is, hogy letesszük az asztalra ugyanezt az összeget, csak takarodjon innen, abba sem megy bele, mondván hogy jaj akkor mehet hajléktalanszállóra (amivel nem értem, mi a baj, hiszen odavaló). Most kitalálta, hogy elhívja hozzá a Jehova Tanúit, mert a férjét is ők szoktatták le szerinte a piáról. Nem tudom jó ötlet-e szektásokat is beengedni egy okádó alkesz mellé? És azt sem szeretném, ha hozzánk betennék a lábukat térítgetni. MIt tegyek?

dec. 15. 13:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
89%

"Nem csinál azt amit akar, másik beleegyezése nélkül."


De igen, azt csinál.

dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt a szitut tök megnézném. Mármint vinném a popcornt és csak kívülállóként, egy székről kussban ülve figyelném a jehovások és az alkesz összeeresztését. Még fizetnék is érte. :D
dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
89%
Ügyvédileg van megosztva vagy osztatlan közös (és csak szóban van még, hogy melyik az anyós része)? Ez utóbbi esetben nektek is van egy kis mozgásteretek. Plusz: legálisan adja ki? Szerződéssel? Mert be lehet fenyegeti az anyóst egy Nav-os bejelentéssel is, ha feketén adja ki. A pasast kell kitenni onnan, mert ezek a gázos hitelek nektek is okozhatnak gondot, pl ha odamegy pár behajtó ember, nem hivatalos behajtó irodától, mondanom sem kell.
dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a világon nincs. 😂
dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
97%
Nos én mindenképp ráengedném a jehovásokat az alkeszre. Utána pedig odabökném neki, hogy: látod, ezért nem kéne annyit inni! :D
dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Semmiféle hibbant szektást nem látok ott szívesen.


Osztatlan közös tulajdonnak számít az ingatlan. Nem feketén adja ki a fenti részt, de ez nem számít amúgy sem, mert ha így is lenne, a párom nem jelentené fel a saját családtagját, és nem is fenyegetnénk meg ilyesmivel.

dec. 15. 18:12
 17/41 anonim ***** válasza:
22%

Ez szerintem teljesen nyilván való, hogy valaki nem jelenti fel a saját anyját.... picit furi tanács volt....

De hidd el, hogy ha egyszer oda is mennének valami hibbant hittérítők abból nektek semmi bajotok nem lenne... nem hiszem, hogy egy behugyozott ápolatlan alkeszre annyira rászállnának, végső soron ők is emberek, meg az alapján amit hallottam róluk a pénzre mennek. Be szoktak csengetni házakhoz, bepróbálkoznak, de nem ám az ilyen lepukkant környékeken..... átlagos, és attól jobb helyeken.

Szóval nem kell félni, nem fognak a csövinél sokáig maradni. ;)

dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
96%
Anyósodnak miért nem mondegy mi lesz a csövessel? Találna másik albérlőt. Nem akarok görény lenni..de biztos hogy nem a ti bosszantásotok miatt nem rakja ki?
dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
88%
Költözni a megoldás csak.
dec. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de ha egyikőtök sem akar konfrontálódni az anyóssal, akkor legfeljebb a menekülés marad, ha ugyan a nyámnyila férjed meg meri lépni. Vagy tűritek tovább az alkeszt, meg a jehovákat.
dec. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!