Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom el akarja hívni a...

Anyósom el akarja hívni a Jehova tanúit az alkoholista albérlőjéhez?

Figyelt kérdés
Van egy albérlője, aki a mi házunk egy másik, különálló lakrészét bérli, de undorító módon vedel, olyankor nem tud magáról, betámolyog hozzánk is és mindent osszefosik, hugyozik meg okádik. Anyósom nem hajlandó kidobni a havi béreti díj miatt, amit fizet, pedig nem ő lakik vele közös ingatlanban. Felajánlottuk azt is, hogy letesszük az asztalra ugyanezt az összeget, csak takarodjon innen, abba sem megy bele, mondván hogy jaj akkor mehet hajléktalanszállóra (amivel nem értem, mi a baj, hiszen odavaló). Most kitalálta, hogy elhívja hozzá a Jehova Tanúit, mert a férjét is ők szoktatták le szerinte a piáról. Nem tudom jó ötlet-e szektásokat is beengedni egy okádó alkesz mellé? És azt sem szeretném, ha hozzánk betennék a lábukat térítgetni. MIt tegyek?

dec. 15. 13:33
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell ott élni, és probléma megoldva.


Tudod: anyós nem változik de TE változtathatsz > költözöl.

dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy albérlője, aki a mi házunk egy másik, különálló lakrészét bérli, de undorító módon vedel, olyankor nem tud magáról, betámolyog hozzánk is és mindent osszefosik, hugyozik meg okádik."


Mitől tekinthető különálló a lakrésznek, ha akkor támolyog át hozzátok, amikor akar?


"s mindent osszefosik, hugyozik meg okádik"


És ilyenkor szóltok az anyósodnak, hogy azonnal jöjjön összetakarítani és fertőtleníteni a bérlője után, aki ebben az állapotban nyilván nem képes erre?


Vagy mi történik a lakrészetekben a hányással, széklettel és vizelettel?

dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Anyósom átjön és feltakarítja. Amúgy remek kérdés, hogy került hozzánk...volt már amúgy arra is példa, hogy konkrétan megmondta neki, hogy menjen le és inkább ott hugyozzon, mert a bútorai, jaj. Még jó, hogy meghallottam és ordítva küldtem el a pcsába mindkettőt. Szóval bármi lehetett, még az is, hogy anyósom átjött hozzánk míg nem voltunk otthon, és lezavarta hozzánk józanodni ezt a férget.
dec. 16. 17:47
 24/41 A kérdező kommentje:
Foshúgy tócsába léptem az előszobában, ahogy benyitottam a lakásba.
dec. 16. 17:48
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben biztosan keresnék másik albérletet. Vagy eladnám a részem....
dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
93%
Vagy kiadnám a lakrészem...
dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos anyósomnak van kulcsa hozzánk."


És a részeges albérlőjének is?


Vagy hogy kerül a ti lakrészetekbe?


A "külön" azt jelenti a te szóhasználatodban, hogy nem zárható kulccsal?


Ha akar, akkor mondjuk akár nappal, akár éjjel besétál a hálószobátokba?

dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
90%
A "szektásokat" nem tűröd el, de az embert, aki részegen mindig odacsinál nektek, igen. Azért te is elég fura vagy.
dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Eltűröm, szerinted? Szövegértelmezésed ilyen, és mégis szavazhatsz, na ez a durva :D Beszéljünk inkább arról, hány gyerek halála szárad a lelketeken, mert a kedves szektultagyú szülők nem engedték a műtét alatti vérátömlesztést.
dec. 17. 14:02
 30/41 anonim ***** válasza:
20%
29. Te biztos jobban tudod. 🤦🏼‍♀️ Csak inkább itt vered magad ahelyett, hogy az érintettekkel beszéld meg a problémáidat.
dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!