Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem rég költöztünk össze a...

Nem rég költöztünk össze a párommal, és anyósék itt laknak egy köpésre. Tegnap meglátott 5 pár új cipőt a szoba előtt,amikor bejött,és azt mondta miért pazarlok.Jogos volt?

Figyelt kérdés
Egyetlen cipőm volt, ami még kinézett valahogy,de az is szétment a napokban. A CCC-ben remek leárazások voltak,vettem téli cipőt, meg 2 tavaszit is.Erre is félre volt rakva a pénz,többek között. Beszólt,hogy minek nekem ennyi cipő. Nem az ő pénzét költöttem rá. Legközelebb mit reagáljak erre?
febr. 2. 23:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%

Azt hogy a saját dolgaval foglalkozzon

Nehogy már beszamoltasson arról hogy mit veszel a saját penzedbol

febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Kívül tágasabb!
febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%

Én nem rúgnám össze a port (egyelőre) ilyeneken az anyóssal, mondanék valamit, hogy ez nem pazarlás, most legalább jó sokáig nem kell újra cipőt vennem vagy ilyesmi.

Viszont sajnos ebből a beszólásból arra következtetek, hogy lesz még itt még komolyabb beleokoskodás másba is, tehát előre jelezném a páromnak, hogy finoman terelgesse már a kedves mamát a saját dolga felé, mert ha egyszer úgy szól bele valamibe, amihez semmi köze, hogy reflexből visszaszólsz, akkor az senkinek nem lesz jó...

febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
81%
Ez a közeli rokonság átka és ha szülőkhöz költöznek a házasok.
febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem tulajdonképp igaza van. 5 cipő egyszerre teljesen felesleges. Elég 2 is. Úgyse hordod mind, álló helyében is tönkre megy. Ez szerintem csak jó tanács volt, csak te többet látsz bele. Általában az idősebbek tapasztaltabbak már, és szeretnék tanítani a fiatalokat. Csak a fiatalok úgy gondolják, az idősek csak bele akarnak dumálni és irányítani akarják őket. Mert hát, fiatalság mindent is jobban tud, többet tapasztalt, és több mindent élt már meg, így mindent jobban tud, és bizonyára az idősebbek csak rosszat akarnak. Sokszor gondoltam már én is, de rájöttem, hogy ha nem is mindig, de nagyon sokszor igazuk van és jót akarnak. Nem beleazolni, csak terelgetni szeretnének, hogy a fiatal ne a saját kárán tanulja azt meg, amit ő kénytelen volt.
febr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
Kiraktam volna mint macskát sz*rni.
febr. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
9%

Egyszerre 5 pár valóban úgy tűnik, hogy túl sokat költesz cipőre. Persze attól is függ, hogy mennyiért vetted. Egy cipő két évig biztos jó, tehát elvileg most 10 évig nem kellene cipőt venned, ami nem valószínű, hogy így lesz.

Viszont -főleg mivel nem is kérdezted a véleményét- nem volt jogos, hogy megjegyezte. Egyébként is, lehet, hogy te cipőmániás vagy és sokat költesz cipőre. Ez a te dolgod, lehet, hogy sokmindent másról lemondasz érte, lehet, hogy ő többet költ feleslegesen valamire, mint te cipőre.

febr. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
76%
Ti megvagytok huzatva???😃😃😃 egy NŐNEK hogy lenne már sok 5(!!) pár cipő???
febr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
18%

8-as!

Nem 5 pár cipő sok, én férfi vagyok, 14 pár cipőm van különböző alkalmakra. (Sport, hétköznapi, alkalmi, stb)

Az tűnik soknak, hogy egyszerre 5-öt vett.

febr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
96%
Azért vett egyszerre 5-öt mert így érte meg 😃
febr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!