Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem rég költöztünk össze a...

Nem rég költöztünk össze a párommal, és anyósék itt laknak egy köpésre. Tegnap meglátott 5 pár új cipőt a szoba előtt,amikor bejött,és azt mondta miért pazarlok.Jogos volt?

Figyelt kérdés
Egyetlen cipőm volt, ami még kinézett valahogy,de az is szétment a napokban. A CCC-ben remek leárazások voltak,vettem téli cipőt, meg 2 tavaszit is.Erre is félre volt rakva a pénz,többek között. Beszólt,hogy minek nekem ennyi cipő. Nem az ő pénzét költöttem rá. Legközelebb mit reagáljak erre?
febr. 2. 23:45
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen mindegy a cipő,itt nem is ezen van a hangsúly. A kérdező ha hetente 5 új cipőt vesz vagy naponta és nyit nekik egy szekrényt,akkor sincs köze hozzá anyósnak.

24-es nagy tévedés. Ha eljön kritizálni,kívül tágasabb és ugyanúgy a férjem is elküldi ahogyan én a saját családom,ha bántani/kritizálni jönnének a férjem felé. Oda-vissza megy ez nálunk,mondjuk ehhez jól kellett párt találni is. :D Aki úgy jön hozzánk,hogy 0 tisztelet,azt nem látjuk szívesen. Én se megyek el máshoz cseszegetni az ott élőket,ki is raknának helyből jogosan...

febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
85%

Marha gyorsan költözzetek máshova. Nem költözünk senki szüleitől egy köpésre, mert tönkreveri a kapcsolatotokat később.

Amúgy meg nem az ő pénzét költöd, mit ugat bele.

febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Tegnap szétmentünk, mert az anyját védte, nem engem.
febr. 6. 12:11
 34/42 anonim ***** válasza:
89%
Jól tetted
febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
55%
Mi az, hogy védte? Ő is túlzásnak tartotta, hogy 5 pát cipőt vettél egyszerre, vagy úgy védte, hogy szerinte nem bántani akart ezzel az anyja?
febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Utóbbi. A cipő nem zavarta,mert még örült is neki,hogy jó áron szereztem,különféle szezonokra. De az,hogy én nem tartottam magamban,hogy mit szólt be nekem az anyja, és elmondtam neki, halálos bűn volt a szemében.
febr. 6. 12:44
 37/42 anonim ***** válasza:
88%
Magadban tartani??😂 eleve ott kezdodik hogy elkuldhetted volna az anyját a fenébe 😃
febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy kérdező, köszi, hogy kiírtad a kérést, így még aznap tudtam én is rendelni cipőket onnan jó áron. 😁 Most már csak anyósomat kell elhívni, hogy szörnyülködjön rajta.
febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, ha a XXI. században te ilyen emberrel te továbbra is együtt akarsz élni, aki cseszik kiállni érted, meg értetek, magadra vess! Egyébként ha már most hagyja az anyját beszólogatni, szerinted mi lesz később?
febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
87%
Utolso, irta a kerdezo, hogy szetmentek.
febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!