Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem rég költöztünk össze a...

Nem rég költöztünk össze a párommal, és anyósék itt laknak egy köpésre. Tegnap meglátott 5 pár új cipőt a szoba előtt,amikor bejött,és azt mondta miért pazarlok.Jogos volt?

Figyelt kérdés
Egyetlen cipőm volt, ami még kinézett valahogy,de az is szétment a napokban. A CCC-ben remek leárazások voltak,vettem téli cipőt, meg 2 tavaszit is.Erre is félre volt rakva a pénz,többek között. Beszólt,hogy minek nekem ennyi cipő. Nem az ő pénzét költöttem rá. Legközelebb mit reagáljak erre?
febr. 2. 23:45
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
92%

19!

Ez szerintem nem is vélemény volt, hanem kritika, amit főleg nem illik hozzávágni bárkihez csak úgy, de épeszű ember a véleményét sem osztja kéretlenül.

febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
86%
19-es, ha a másik feleslegesen bszakodik, nem jön be a lakásba ;) Ennyi. Menjen a párom látogatni, de senkit nem vagyok köteles beengedni, aki feleslegesen okoskodik ;)
febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
80%

22-es vagyok. Anyámat SEM engedem be, mert mindenre van valami megjegyzése. Anyóst meg pláne nem.


De szerencsére normális a férjem, aki megérti, hogy akkor nem jön oda sem anyám, se az övé.

Nem tiltom őket, dehogyis, de én nem hallgatom a félig saját házamban a másik odamondogatásait.

febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
4%
Közös lakásból nem lehet kitiltani az anyóst. Maximum lehet vele úgy viselkedni, hogy ne legyen kedve jönni.
febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
91%
Mi ez a faszsag hogy az idosek terelgetni akarjak a fiatalokat? Engem terelgettek eleget gyerekkoromban, meg tinikent. Ahogy sajat labra alltam es elkoltoztem, nem kertem terelgetest, se jotanacsnak hivott okoskodasokat. A mai napig gyulolom, ha valaki keretlen tanacsokat oszt. Nekem is van velemenyem dolgokrol, de ha az adott illeto nem keri, nem mondom, mert nem pofazok bele mas dolgaba, es ugyanezt elvarom mastol is. Ha valaki ezt nem tartja tiszteletben, szamitson a hatarozott elutasitasomra is. Aztan meg lehet sertodni, leszarom.
febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
87%

#25


Pláne azt szeretem, hogy épp ez a nagy észosztó család élete mutatja leginkább, milyen szépen hoztak szar döntéseket, vagy sodródtak, mikor tenni kellett volna valamit, aztán a nagy büdös semmit tudják felmutatni.

febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
72%

Hiba volt anyósközelébe költözni. Készülj fel, hogy idővel csak rosszabb lesz, az égvilágon mindenbe bele fog szólni. Miért így főzöl, miért nem úgy takarítasz, miért csak ennyi a pénzed. Határozottan, de nem bántóan le kell állítanod.

Tudod, ő egy más világ. Az ő korosztálya nyomorban, szegénységben nőtt fel. Az ő világnézete szerint ordas nagy pazarlás egyszerre 5 pár cipőt megvenni. (persze egy pillanatig sem védem)

febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, eleve nem anyós valagában kellett volna összeköltözni, már beszólhatnál neki, úgy, ahogy jólesik...
febr. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
78%

24-es, dehogynem. Az én lakásom is, azt engedek be, akit akarok, és azt tiltok ki, akit akarok, a másik pedig ehhez alkalmazkodik.


Normális embereket nem dobok ki, aki viszont hülye és beszól mindenre, akkor is kívül tágasabb, ha nem tetszik neki.


A barátom meg menjen látogatni, de az anyja vagy a piás unokabátyja NEM jön be.

febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
85%

5-ös

"Úgyse hordod mind, álló helyében is tönkre megy. Ez szerintem csak jó tanács volt, csak te többet látsz bele."

Miért menne tönkre? Szerinted a raktárban, majd a boltban nem parkoltatják egy ideig a cipőket? Mégsem mennek tönkre.

És nem, ez nem jó tanács, hanem belepofázás. A kérdező arra költi a saját pénzét, amire akarja. Nem azért vett 5 pár cipőt, mert cipőmániás, hanem mert most volt akció, úgyhogy még praktikus gondolkodású is.

febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!