Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindenkinek ilyen sok gondja...

Mindenkinek ilyen sok gondja van a párja családjával?

Figyelt kérdés

Többnyire úgy csinálnak, mintha örülnének nekem, meg annak, hogy együtt vagyunk. Közben viszont látszik rajtuk, hogy a hátuk közepére sem kívánnak. Vannak a családjában, akik ezt ki is fejezik, már eléggé össze vagyok törve.

Nem értem, miért, mivel én szedtem ráncba a páromat, aki korábban teljesen depressziós volt, szét volt csúszva és nem volt célja az életével. Udvarias voltam mindig is, elmosogattam sokszor, segítettem a felújításban, mégis úgy kezelnek, mint egy kígyót.


2013. jún. 19. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A férjem 30 évesen otthon lakott, annyi volt az élete, hogy dolgozott, hogy legyen kajára, meg a rezsi hozzájárulásra, az anyja vette rá az alsógatyákat is, az életével semmi célja nem volt stb.

Rábeszéltem egy munkahely váltásra, már sorozatos előléptetéseken van túl azóta, és már élvezi, amit csinál, vannak céljai, családot akar, házat vettünk együtt stb. Ehhez képest engem utálnak. Nem is értem. Tényleg jobb volt neki 30 évesen otthon a számítógép előtt emberi kapcsolatok és célok nélkül. Csoda, hogy egymásba botlottunk. Ahelyett, hogy örülnének, hogy a fiuk már normális.

2013. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok ehhez a fejlődéshez:)
2013. jún. 20. 08:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos sok a primitiv ember.
2013. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, exemet kikapartam a szaarból, segítettem, szerettem, mégis a dagadt exe volt az isten, mert a katácska így még úgy. Persze még is csalt vele:D azóta csak külföldivel kezdek, érdekes, ők becsülik a jót!
2015. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!