Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mihez kezdjek a volt anyósommal?

Mihez kezdjek a volt anyósommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy fiú,1 éve jó barátok voltunk. Tavaly a baráti körrel szilvesztereztünk,és megtörténtek dolgok,január

elején úgy döntöttünk megpróbáljuk párként.


Elég hamar kiderült,hogy barátokként jól megvagyunk,de a kapcsolat nem működik köztünk,legalább is részemről,ő még elmondása alapján még mindig érezz irántam,de májusban szétmentünk.


Neki azóta sincs kapcsolata,nekem augusztusban lett,sajnos váratlanul elhunytak szüleim,így megbeszéltem a párommal,hogy hozzájuk költözöm,

szülei is megértőek voltak.


Nos ezt megtudta az exem,és ma tudtam meg,hogy összepakolt és kiment az unokatesójához külföldre.


A volt anyósom egész nap hívogat,ordibál velem,hogy elűztem a fiát,egy utolsó r*banc vagyok,és nem hagyja annyiban,ha megtalál megtép. A páromnak azt mondta

telefonon,hogy dobjon ki az utcára.


21/L


2014. szept. 11. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem tudsz tenni. Telefont ne vedd fel, vádaskodásaira ne reagálj, utcán kerüld. Ha nagyon elfajulna, jelentsd fel a rendőrségen.

A fiának saját döntése volt, hogy elmegy, max egy lökés lehetett, hogy már nincs remény feléd. De semmiképpen nem te vagy a hibás egy felnőtt ember döntése miatt! Csak anyukának egyszerűbb téged hibáztatni.

2014. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Trafó1 ***** válasza:
93%
Én is megszöktem volna ha ilyen anyám lenne.
2014. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
mostani párod tudja, hogy most ő pótolja a szülőket és ha jobban leszel pattintva lesz?
2014. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit kezdjél?


Rakd tiltólistára a számát. Ha nem áll le, akkor pedig feljelented zaklatásért.

2014. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1:

Hát én nem reagálom rá,nem akarok veszekedni vele,csak remélem,hogy idővel megnyugszik.


2: Hát ha így látta jónak az exem,akkor menjen.


3: Nem tudom ki pontozott le,én inkább nem pontozom a válaszod,sajnos vannak rossz indulatú emberek is.


4: Tiltólistára tettem már 2 db számot is,akkor

előjön egy 3.-al,nem tudom miért engem vádol

a fia döntése miatt.

2014. szept. 11. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
A volt férjed tényleg miattad ment ki külföldre?
2014. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem volt a férjem,igaz eljegyzett,de ezt most nem részletezem. Figyelj nem tudom miért ment ki,annyit tudtam meg,hogy unokatesója kint él Németországban,

ő meg kiment. Inkább azt mondom,hogy lehet ez is

közre játszhatott a döntésében,de nem hiszem,hogy csak emiatt ment volna ki,csak az anyujának egyszerűbb

engem vádolnia.

2014. szept. 11. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Akkor viszont nem volt anyós, hanem a volt pasid anyja....
2014. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Engem is sokáig zaklatott exanyósom névtelen trágár hangvételű levelekkel, éjszakai telefonokkal,személyesen, szóval tudom hogy mit érzel.

Cseréld le a számodat minél előbb, hogy ne tudjon zaklatni. Ha ezek után más formában pl. személyesen, levélben nem hagy békén akkor jelentsd fel. Én is ezt tettem, azóta nem hallottam felőle.

2014. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es neked köszönöm a válaszod.

Hát szomorú, hogy vannak ilyen emberek, most hogy jött a viharos idő, ismét felkeresett ma, hogy nézzem meg mit műveltem a fiának valami baja lesz, nem tud haza jönni.stb. Telefonszámot nem tudok cserélni, mert

ez munkahelyi telefonszám is egyben, de írtam exemnek,

aki visszaírt annyit, hogy majd telefonon beszél vele, meg ne vegyem magamra, csak aggódik.

2014. szept. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!