Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki nem állhatom a párom...

Ki nem állhatom a párom szüleit. Mit tegyek ellene? Hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Fura kérdés de eddig is utáltam őket, főleg az anyóst mert egy kotnyeles vénasszony és ha csak meglátom már irritál a feje, mindig mindenbe belepofázik, most meg főleg hogy van egy 4 hetes kisbabánk. a hideg kiráz ha felhív és állandóan jönne nézni a gyerekemet.Én pedig annyira utálom hogy állandóan bőgök nem tudom mi tévő legyek, szívem szerint fognám a babát és lelépnék, de a páromat imádom őt nem tudom itt hagyni. Szeretném ha eltűnne az életemből az a két személy, de sajnos hogy van gyerek már nem is fognak.plusz nem értenek a csecsemőhöz már elég idősek, rájuk bízni pedig semmi pénzért nem bíznám.durván hangzik ez de ez az igazság.
2014. dec. 27. 16:54
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
pont emiatt tettem fel nőként a kérdést és írtam, hogy a fiát szeretem és én vagyok az édesanyja.mert egy férfi ilyet nem mer megkérdezni a saját nemében elhihetitek! keménynek mutatjuk magunkat de nem vagyunk azok. igen a páromnak kellene a családját kordában tartani csak ő nem úgy lett nevelve, hogy vissza merjen szólni pedig felnőtt ember.többieknek köszönöm.
2014. dec. 30. 17:46
 42/47 A kérdező kommentje:
édesanyámnak is kikerekedett a szeme a szoptatós sztori hallatán, hiába ő is szoptatott, azt mondta hogy az unokája nem az övé aki megakarja szoptatni a gyerekének a gyerekét az nem normális nő! és anyós nem viccből mondta ezt
2014. dec. 30. 17:49
 43/47 anonim ***** válasza:
22%
Ez elég szar kifogás, főleg, hogy ez egy anonim oldal. Mégis ki előtt ciki?
2014. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
78%
Én is ismertem már fel rokont, meg ismerőst kérdés alapján. Attól, hogy anonim oldal, még elég kicsi az ország, főleg mikor pontosan elhangozott mondatokat is beleír valaki.
2014. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
22%
Akkor meg szerintem tök mindegy, hogy a feleséget vagy a férjet ismerik fel, így is úgy is ciki a helyzet. Max annyi, hogy a feleségére tudja kenni a dolgot.
2014. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
55%
megértelek. én is utálom az apám új nőjének az alkoholista pofáját 56 éves vén...
2015. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Én megértem. 2 gyerekes apaként a saját szüleimet utálom. De őket még ez sem érdekli nem, hogy a 2 unokájuk. Úgyhogy éljenek úgy ahogy akarnak de őket nem látják az fix.
2023. ápr. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!