Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindenbe beleszól a férjem...

Mindenbe beleszól a férjem anyja, hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a kérdésem klasszikus problémáról szól...

SZóval az égvilágon mindenbe beleszól az anyósom. A férjem leállítja rendszerint ilyenkor összevesznek stb...de aztán megy minden ugyanúgy! Egy kis idő elteltével folytatja a beleszólogatást. BEleszól hogy a gyermekemet mikor hova viszem, folyton nyaggat hogy több időt akar vele tölteni. A hétvégén elárultuk neki hogy kinennénk a nyaralóba és ő előző nap már kiment hogy "majd ő ott vár minket". Természetesen nem hagytam a dolgot, máshova mentünk! Háborog mindenért, folyamatosan be kell számolni neki mindenről, addig kérdezősködik amíg meg nem tud mindent amit akar. Nagyon idegesítő és nem tudom hogy bírtam eddig de mostmár úgy érzem kiosztom a francba! Szerintetek jó ötlet? Mit tennétek?



2016. szept. 13. 06:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondoltam mar ra de nem kell neki ezt már tudtatta...
2016. szept. 13. 09:17
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
MIUTÁN elköltöztél a lakásából, és gondoskodtál bébiszitterről, nyugodtan oszd ki az anyóst, akinél pillanatnyilag szívességi lakáshasználó vagy, és bármikor igénybe veheted, mint ingyenes bébicsőszt.
2016. szept. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Fizetunk neki
2016. szept. 13. 09:32
 14/23 A kérdező kommentje:
Nagyon vigyázok mindenre, fizetünk neki, és ő is itt van egy köpésre tök jó lenne minden ha jól kijönnénk. Nagy segítség lenne de így csak megkeseríti az életünket.
2016. szept. 13. 09:37
 15/23 anonim ***** válasza:
56%

Amikor anyósom elkezdte mondogatni nekem, hogy ezt ne így csináld, hanem amúgy csináld. Nem szóltam egy szót sem, 1x, és csak egyetlen egyszer megcsináltam úgy is, ügyelve arra, hogy lássa, megfogadtam a tanácsát.

Utána visszaálltam szó nélkül a megszokott módszerhez, persze szóvá tette, mire én: igen, próbáltam, jó úgy is, de jó így is. Maradok a már megszokott módszeremnél.

2016. szept. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
Azt sem értékeli rá biztad a kis babát.becarás.. Itt kibeszéled de arra jó vigyázzon a gyerekedre.te még rosszabb anyós leszel mint ő.Feltéve ha csóri asszony teljesen normális.kiteszi szivét lelkét csak neked semmi nem jó.Lehet ám otthon nézni a a 4 falat is,ha má anyos pajti ilyen gaz.Nem szeretném ilyen menyem legyen a neten óbégat.
2016. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Azért vízom rá mert oda van érte hogy a gyerekkel legyen. Nem azért mert annyira rá akarom bízni és folyamatosan nyaggat vele.
2016. szept. 13. 14:07
 18/23 anonim ***** válasza:
60%

Szóval, az anyósod lakásában élsz, az anyósod nyaralóját használod, bébiszitter helyett rábízod a gyereked, ha kiruccanni támad kedved...

Ezek után mi is a kérdésed? :D

2016. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
47%
Teljesen megértelek, nálunk is ugyan ez a helyzet. Össze költözés előtt álltunk, szintén az ő régi lakásukba hiszen nem volt más lehetőségünk. (de nálunk is tervbe van hogy veszünk egy közöset ami csak a miénk). Felújításkor, amit el tudsz képzelni mindenhova hármasba mentünk. Festéket választani, szőnyeget parkettát bútorokat mindent. És persze a kedves mama mindenbe bele is szólt. Tegyük hozzá van köztünk 40 év kicsit más az ízlésvilágunk. Nem hagy minket élni, ha elmegyünk nyaralni a páromat 20x felhívja egy nap mit csinálunk hova megyünk miért mit eszünk stb.. Pontos beszámoló kell neki mindenről, Ja és ide jár a lakásba amikor mi nem vagyunk itthon. Az biztos ha veszünk sajátot az jó messze lesz tőle. De megtanultam elfogadni, hiszen akkor is ő az anyja olyan amilyen. Csak arra megkértem , hogy engem ne zaklasson hiszen nekem arra nincs energiám hogy minden este munka után még az ő hülyeségeit hallgassam. El sem tudom képzelni mit fog művelni ha lesz gyerekünk... Sok nő ebben a cipőben jár, sajnos. Ritka a jó anyós-meny viszony. :)
2016. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
47%

"Fizetunk neki"


A rezsit, gondolom, de nem bérleti díjat. Még szerencse, hogy kifizetitek a vizet-gázt-villanyt, amit felhasználtok...Vagyis szívességi lakáshasználók vagytok. Az külön aranyos, hogy anyóst kitiltanád a saját nyaralójából.

2016. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!