Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindenbe beleszól a férjem...

Mindenbe beleszól a férjem anyja, hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a kérdésem klasszikus problémáról szól...

SZóval az égvilágon mindenbe beleszól az anyósom. A férjem leállítja rendszerint ilyenkor összevesznek stb...de aztán megy minden ugyanúgy! Egy kis idő elteltével folytatja a beleszólogatást. BEleszól hogy a gyermekemet mikor hova viszem, folyton nyaggat hogy több időt akar vele tölteni. A hétvégén elárultuk neki hogy kinennénk a nyaralóba és ő előző nap már kiment hogy "majd ő ott vár minket". Természetesen nem hagytam a dolgot, máshova mentünk! Háborog mindenért, folyamatosan be kell számolni neki mindenről, addig kérdezősködik amíg meg nem tud mindent amit akar. Nagyon idegesítő és nem tudom hogy bírtam eddig de mostmár úgy érzem kiosztom a francba! Szerintetek jó ötlet? Mit tennétek?



2016. szept. 13. 06:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mi is úgy vagyunk, mint a második válaszoló. A harmadik unoka érkezéséről se akarjuk, hogy tudjanak. Ők is mindent megkérdeznek, eleinte nem is volt gond, de mára már mindent kiforgatnak, bármit teszünk, vagy tervezünk az nem jó. Nem értenek semmihez, életképtelenek, de rendre kioktatnak minket. Hamarosan messzire költözünk, én minden kapcsolatot megszakítok velük, férjem pedig annyira szorítkozik majd, hogy : Hogy vagy fiam? Jól. És ti? Mi is. Akkor minden rendben, sziasztok!
2016. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
50%
Mi ugyanigy vagyunk,voltunk.amikor hazahoztunk a babankat a korhazbol, itt vart minket.(kertem elore mindenkit,hogy parnapig senki se jojjon.) Aztan telt az ido, kb 1-2 honapi birtam,hoy kukacoskodott, majd robbantam.kiosztottam,raszoltam.sirva ment el.azota jobb a helyzet! Allj a sarkadra...ne hagyd magad.!en banom,hogy eddig huztam
2016. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
23%
Valóban, a feleségek a szülés után már inkább nyeregben érzik magukat. Akkor aztán elszabadul a pokol.
2016. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!