Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért okoz ennyi anyósnak...

Miért okoz ennyi anyósnak súlyos gondokat az, hogy a kicsi fia bizony ki fog repülni és összeköltözik majd egy másik nővel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 15:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Az én anyósom egyetlen dolgot bánt, hogy miután elköltözött a fiacskája már nem adta oda a fizetését, hogy azt kozmetikumokra meg édességre költse. Hatalmas sértődés volt, hiszen ő nem akar dolgozni, bár még csak 45 éves de összesen 2 évet ha dolgozott életében.

Nekem nincs vele bajom, havi 1-2x találkozunk csak, persze vannak dolgok amikben nem értünk egyet de tisztelem mert mégis a párom anyja.

2018. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Van olyan történet is, hogy a fia rendszeresen finanszírozta az anyukáját, aztán amikor barátnője lesz, majd felesége, családot alapít, akkor ez már nem megy. Olyankor is van harag és sértődés (pedig ez az élet rendje).
2018. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha lány vagy, te is megtudod.
2018. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#9 anyósom is ezt adja be mindenkinek. Az ő fia maga a tökély, mivel az ő nevelése. Így ha valami nem tetszik neki az tuti az én ötletem.

Nálunk azt nem tudja elviselni, hogy nem ő irányít. Megszokta, hogy már vagy 25-30 éve az van, amit ő akar. Most viszont már 3 menye is van, akik nem úgy ugrálnak ahogyan ő fütyül. Szóval nehezen megy az alkalmazkodás.

2018. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem pszichológiából tanítják a megszerezni és elengedni elvet. Nehéz volt kihordani/megszülni, és legalább annyira nehéz elengedni. Sokaknak szerintem a gyerekük az életük értelme, és ha elvesztik akkor ezt a célt is elvesztik, meg tudom érteni.
2018. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Gondolom, azert, mert 20, vagy akarhany ev utan, kell egy kis idő, amíg "átáll".
2018. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Persze, ha esetleg elvalt, stb., akkor az is megeshet, hogy a maganytól fél.
2018. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez színtiszta önzőség a részéről. minden anyós részéről. én rengeteget szenvedtem sajátom miatt, ő sem akarta elfogadni, hogy egyszem pici fia elköltözik, pedig jelzem 2 utcára költöztünk tőle. és igen is rosszul esett, hogy egy teljes évig minden alkalommal érzelmileg zsarolta férjemet, emiatt minden áldott este 8 után esett haza, mert az anyjának most ezt kellett segíteni, most az anyjának rossz kedve volt, stb... miközben én otthon feküdtem a pár hónapos kisbabánkkal. életemben talán akkor lett volna legjobban szükségem páromra és nem volt ott. egy életre megutáltam és nem hiszem, hogy ezen bármi is segíthetne. most persze fújtat, mert ha vigyázni kell a gyerekre, akkor nem rá, hanem a saját anyámra bízom. egy biztos, ha csak egy dolgot tudok megtanítani a lányomnak életében, az az lesz, hogy a gyereket nem magának szüli az ember.
2018. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!