Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit vennétek anyósnak, apósnak...

Mit vennétek anyósnak, apósnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Félévente egyszer találkozunk, mert külföldön élünk a párommal. Már most azon gondolkodom mit vegyek, mert szeretek az ajándékozás mestere lenni. Nem érdekel hogy én mit kapok, mindennél többet ér, hogy valakinek ajándékot adhatok. Jóban vagyok anyóssal apóssal, de az évek során már mindent ellőttem az egészen basic Kávédarálótól kezdve a cuki majd személyes ajándékokig.


Valakinek van jó tippje? Bármi jöhet ami hasznos vagy kedves gesztus.



2018. okt. 23. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én idén befizettem őket gyógyfürdőbe egy hétvégére.
2018. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Mi nagyobb ajándékokat szoktunk közösen férjem testvéreivel: tűzhely, szőnyeg, kávéfőző, grill.

De vettünk már köntöst is, fali képet családi képekkel, használati tárgyakat.

Csak tudod mit szeretnek.

A wellness hétvéges ötlet is jó, fizessetek be őket :)

2018. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Vérnyomásmérő (persze, ha nincs nekik).

Anyám imád olvasni, neki Libri kártyát vettem (annyit töltetsz rá, amennyit szeretnél.)

2018. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi pénzt szánnál az ajándékokra illetve van-e anyóséknal vmi hobbijuk, szükségük vmire?
2018. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Mi fényképes naptárt csináltatunk, minden hónaphoz egy szezonális képpel rólunk.
2018. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Én valami élményt vagy utazást adnék nekik.
2018. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is program jó.
2018. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne tudni, hogy mennyit szántok az ajándékozásra, és hogy élménynek örülnének-e? Ha jó a viszonyotok, és rendszeresen beszéltek telefonon, e.maileztek, nyugodtan rákérdezhetsz, hogy milyen jellegű ajándéknak örülnének? Vagy ha rajta vannak a facebookon, akkor időnként nézd meg, hogy mit posztolnak, mit kedvelnek, hátha támad valamilyen ötleted.
2018. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Neked kellene tudni, hogy mire van szükségük vagy mi az, amire vágynak már régóta. Én mindig hasznos ajándékokat szeretek adni, a szüleim pl nemrég újították fel a konyhát, nekik valami kis konyhai eszközt, felszerelést, dekorációt fogok adni (egyetemista vagyok, sajnos nem futja nagy ajándékokra). Ha hasonló felújítás, vásárlás vagy ilyesmi történt az anyósodéknál, vagy mondjuk valami új hobbijuk vagy háziállatuk lett, akkor érdemes lehet ehhez kapcsolódó ajándékot adni. Az utazás, könyvutalvány is jó ötlet, ha szeretik az ilyesmit. Végső esetben szerintem soha nem gáz valami drágább, különleges, díszdobozos csokoládét, italt, kávé/tea válogatást ajándékozni, vagy valami drágább, márkás parfümöt, kozmetikumot adni.
2018. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi színház/koncertjegyet szoktunk venni. Azt ki lehet választani neten, le lehet tölteni, nem kell helyben lenni :)
2018. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!