Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit vennétek anyósnak, apósnak...

Mit vennétek anyósnak, apósnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Félévente egyszer találkozunk, mert külföldön élünk a párommal. Már most azon gondolkodom mit vegyek, mert szeretek az ajándékozás mestere lenni. Nem érdekel hogy én mit kapok, mindennél többet ér, hogy valakinek ajándékot adhatok. Jóban vagyok anyóssal apóssal, de az évek során már mindent ellőttem az egészen basic Kávédarálótól kezdve a cuki majd személyes ajándékokig.


Valakinek van jó tippje? Bármi jöhet ami hasznos vagy kedves gesztus.



2018. okt. 23. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

ex apóséknak pl vennék sírhelyet, 10 évre ki is fizetném


Semmi cêlozgatàs, elöre is meg lehet vàltani...:D

2018. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 acelsziv ***** válasza:
34%
Tőlem max taposóaknát kapnának a fa alá de hát ilyen a mi viszonyunk...
2018. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Kapnának VR cuccot meg levideóznám az első benne töltött pár percüket a családi archívumba.
2018. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket. :)

Élmény sajnos náluk nem jó ötlet, mert otthon ülősek. Ha meg beszélünk valamit, hogy együtt elmegyünk valahova (fürdőbe moziba, bárhova) tuti rájuk kell várni aznap, hogy lemondják.


Itt inkább tényleg tárgyi ajándékokról van szó.

2018. okt. 25. 07:27
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy jó masszázsfotel, hogy legyen mire dobálni a ruhákat :)
2018. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha lenne pénzem... egy vasszűzet elé meg egy emberméretű kelj fel jancsit hogy belelökje azt a “régifajtájút ami kívül olyan mint egy ajándékbodoz és fel kell tekerni.. ilyen rugó tartja a bábot benne.
2018. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!