Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 3 napos anyósi látogatás,...

3 napos anyósi látogatás, miközben én nem vagyok otthon? Normális?

Figyelt kérdés
Anyósom telefonon szólt, hogy látogatóba szeretne jönni egy bizonyos hétvégén. A férjem jelezte neki, hogy akkor én nem vagyok itthon (egy egész hónapot hiányzok tulajdonképpen). Erre, hogy jaj, csak hát akkor tud jönni (2 hónapja volt itt, tehát nem 100 éve), máskor ki tudja mikor tud még, erre a férjem mondta, hát ha csak akkor tudnak, jönnek, mit csináljunk... Nekem kellemetlen azonban a gondolat. Én a vendégekre fel szoktam készülni a magam módján. Én nem mennék vendégségbe, ha nincs otthon a háziasszony, még a fiamhoz sem, mert szerintem ez nem normális, hogy nincs aki erre itt rendesen felkészüljon, majd itt tesz-vesz a konyhámban össze-vissza és ha nem találnak valamit, engem fognak zargatni telefonon. Túlreagálom, vagy anyósom kissé arcátlan? Vagy lehet, hogy csak nem gondolta ezt át, hogy ez a gyakorlatban hogy is fog működni?
2019. máj. 6. 14:26
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/121 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy annyira kell félteni,hogy nagyon!

Múltkor volt lakótársam. Azóta kiraktam. Ő pl eltüntette a poharaimat. Odakoltozott, mondtam neki,hogy használhatja a dolgokat,mossa el,én nem fogok utána mosogatni,ha az edényeimet használja. Erre bmeg lenyúlta a kedvenc poharam,nem találtam sehol,mikor kivágtam a cuccait akkor volt ott és bor rohadt benne. Múltkor valaki csomagolt nekem kaját edénybe, megettem,elmostam,szatyorban tettem. Ez a barom gyökér meg kiszedte a szatyorból és abból evett. Én meg kerestem a hiányzó edényt. Ráadás a tűzhely is olajban úszik! Na ezekért nem szereti senki,hogy a konyhában pakolnak. Lehet jogosan fél amúgy,hogy bármit elpakol a férje anyja. Hiszen itt is írtak konkrét esetről. Anyámat se engedném a konyhámban pakolni. Sőt ha én hazamegyek,akkor én se viselkedek úgy,mintha otthon lennék,pedig ott nőttem fel. De anya konyhája,már nem közösen tartjuk rendben. Igaza van amúgy. Ha én megyek anyához akkor ő főz vagy a mama. Ha fordítva akkor én. Ez egyértelmű. De persze segítek is nekik,ha úgy van. Amilyen éppen a szitu....

2020. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!