Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nagyapámnak a születési,...

Nagyapámnak a születési, halálozási dátumát honnan tudhatom meg?

Figyelt kérdés

Édesapám, Mamám és Nagyapám egy sírhelyen vannak, szeretnék csináltatni egy normális fejfát amin a nevük illetve a születési- halálozási dátum van.

A probléma ott kezdődik, hogy a nagyapámat nem ismertem, 1 éves koromban meghalt igazság szerint csak a nevét tudom. (ami volt sírtábla 30 éves semmi nem látszik, de azon is csak név volt) és akiktől megtudnám kérdezni már nem élnek...

Mamám, Apukám dátumai tudom, gáz ha nekik oda van írva és a Nagyapámnak csak név?

Nincs időm jelenleg okmányirodába (vagy ahol ezt intézik...) ücsörögni, viszont nagyon idegesít, hogy a fejfák elrohadtak, a sírtáblák olvashatatlanok...mindenképp meg szeretném csináltatni.


2022. szept. 10. 13:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Dolgoztam, egyetemre jártam, mindezt család mellett. SEHOL nem kellett ücsörögnöm. A telefont egyeztetésre írtam, hiszen a legbiztosabb információt arról, hogy milyen módon tudnak segíteni, csak ott tudják megmondani a temetői gondnokságon/irodában/ügyfélszolgálaton. Meg sem próbálod, csak kijelented, hogy szerinted nem segítenek. Akkor miért kérsz tanácsot? Kaptál egy csomót, de semmi sem jó.
2022. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Beirtam a temető nevét keresőbe sem tel sem email cim
2022. szept. 11. 21:38
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ki van zárva.
2022. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Akkor lsz írd be h Sarkad Körösháti temető,neked kiadja ? én nem találom.

Voltam a kormányablakban is és azt mondták h xy városban halt meg (otthonban) ott tudom kikérni... hát jó ... azért utazgatni nem fogok

2022. szept. 12. 19:28
 15/22 anonim ***** válasza:
66%
Már nem igazán kell semmiért utazni. Az xy város anyakönyvi hivatalát 1000%, hogy fel tudod hívni és el fogják mondani a lehetőségeket.
2022. szept. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

Rákerestem. Picike kutakodás, és máris kiderül, hol intézik az adott temető ügyeit. Innentől már keress magadnak elérhetőséget.

[link]

(Komolyan, és még az én korosztályomat nevezik boomernek, pedig nektek elvileg sokkal jobban tudna kéne már kezelni ezeket az online felületeket...)

2022. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#15 telefonon biztos h nem adnak tájékoztatast mivel nem adatnak... Személyesen voltam bent és nem adtak.

#16 és a tel szám? Azt írtad kizárt h nincs...

2022. szept. 13. 16:09
 18/22 anonim ***** válasza:
66%

16.09

Bakker, ha neked nincs neted, ide hogyan tudsz írni?

Kegyelet Temetkezési Szolgáltató

5720 Sarkad, xxxxx xxxxxxxxx tér 2/b


sarkadxxxxxxcx@xxxxxxx.hu

Telefonszám:

06 66 611-xxx


Ügyelet:

0-24h 06 30 865-xxxx

2022. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
#17: Azért a 18-asnak marhára köszönd meg. Én direkt odaírtam, hogy ennyit vagyok hajlandó segíteni, a többit meg találd meg magadnak. Eddig isc kaptál egy csomó segítséget, de te csak kifogásokat gyártasz. Szörnyen életképtelen vagy.
2022. szept. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Milyen kifogásokat?!

Azt a tel számot már réges rég megtalaltam..

Nem segítettek

Kormanyablakba is ültem egy sort ok sem segítettek mert másik városban halt meg

Telefonon nem adtak tájékoztatast csak emailben ott is személyi/lakcim kártya masolattal vagy személyesen....

De tedd túl magad rajta mert már kész van, Sott a temetőbe is ki van rakva csak rámenten 1 szabadságom ugyanis telefonon nem fogják bárkinek bemondani.

2022. szept. 14. 08:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!