Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ki az első számodra? Férjed...

Ki az első számodra? Férjed vagy a gyerekeid?

Figyelt kérdés
márc. 3. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A családi egyensúly a lényeg. Felmérni mindenkinek az igényeit, tűrőképességét, majd lavírozni a két jó között. Ha bármelyiket előre veszed, akkor azzal borítékolod, hogy a másik fél hátrább van. Kinek esik ez jól?
márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
A gyerekem.
márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
A gyerekeim.
márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Bizonyos esetekben a férjem,bizonyos esetekben a gyerekeim.Nem tudnám konkrétan kijelenteni,hogy mindig minden esetben vagy egyik vagy másik.
márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Az első saját magam vagyok. Aztán a gyerekeim, a szüleim, a férjem valahol leghátul.
márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez már 250x volt...
márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
A családom.
márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Spenc2014 ***** válasza:
100%
5ös Neked se lennék a férjed. Elsősorban, nekem a család az első, utána jövök én. Minden erőmmel azon vagyok hogy meglegyen mindenünk, jelenleg éppen ott tartok, hogy bár vályogházba születtem, most a feleségemnek nem kell dolgozzon, van egy hitelmentes családi házunk, és 3 luxus autónk. De ha kell valami, akkor első a családom igénye, aztán jövök én, noha én teremtettem meg mindent...DE! És itt a de. Én ezt vissza is kapom szeretetben... és nekem az kell! Te és a hozzád hasonlók már bocs, de nem valók kapcsolatra, egy egoista senki vagy, aztán csodálkozol ha orra esel...
márc. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a gyerekeim.
márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kriszpo ***** válasza:

Ha vicces akarok lenni, akkor a Fradi (bár nem szeretem a focit)

Komolyra fordítva a szót: Neked ki az első és miért?

Miért fontos ez a kérdés, miért fontos más véleménye?

Szerintem az az "egészséges", ha a családra, mint egységre tekintünk. Tagja: férj, feleség, gyerek. De fontosak lehetnek még a testvér(ek), szülők, nagyszülők is. Persze ez attól is függ, hogy milyen életkorban vagyunk és milyen kapcsolatot ápolunk velük.

márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!