Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek egy családban mi...

Szerintetek egy családban mi számít természetesnek és mi túl intimnek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. mostanában sokat olvasok itt arról, hogy rányit a gyermek a szülőkre, vagy fordítva. Vagy hogy ti mennyire szoktatok otthon meztelenül mászkálni? Nekem anyukám egyáltalán nem csinál ügyet ebből, fürdés előtt/után vagy ha épp olyan kedve van, simán egy bugyiban (vagy még abban sem) mászkál itthon. Én mondjuk már megszoktam és nem zavar h ő így csinálja, de én nem szeretek/szeretnék így lenni azért. Meg hogy ti pl. mennyire szoktatok bemenni egymáshoz fürdésnél? Van, akik be is zárják olyankor az ajtót és az a természetes nekik, vannak akik meg simán bejárkálnak és csinálják a dolgukat közben. Nekem is bejárkál anyukám hozzám kopogtatás vagy kérdezés nélkül, de én azért jobban örülnék legalább egy kopogtatásnak. Oké, hogy egy család vagyunk meg minden, de szerintem azért mindenkinek van egy intimszférája. Ti mit gondoltok?
2012. ápr. 18. 14:17
1 2 3 4
 31/31 Gyakorikerdes2134 válasza:
Szentem az a normális, hogy fiúk alsóban ( sztreccs,fecske...), lányok bugyi és melltartó! A meztelenség túlzás! Mi akkor nxitunk be a másikhoz, ha tudjuk, hogy el van húzva a függöny (előtte kopogás)...
2015. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!