Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elmondjam neki vagy tűrjek...

Elmondjam neki vagy tűrjek ameddig el nem költözök itthonról?

Figyelt kérdés

Tehát apámmal nagyon megromlott a kapcsolatunk. Ezt ő is észlelte, bár akárhányszor ilyeneket kérdez hogy szeretsz...? én azt mondom , hogy igen. mi mást is mondhatnék..nagyon agresszív ember és ha megtudná hogy egyel talán nem csípem nem tudom hogyan reagálna.

egyszerűen a természete nem tetszik, nem szeretem ha a közelembe van, ezért is minél hamarabb el akarok otthonról költözni.(valamint keresztény az egész familia,de én nem szeretném ezt a vallást folytatni, ezért a mormon vallásra át szeretnék menni, ezzel sem merek neki előállni..sok büntetést kaptam azért is mert nem mentem el valamikor szentmisére, ja és ha van tapasztalatod a mormon vallást illetően légyszí azt is írd le köszönöm♥)



#rossz kapcsolat #mormon vallás #apámat gyűlölöm #el akarok itthonról menni #nem bírom elviselni apámat
2013. febr. 19. 17:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4es vagyok megint. Hát az én barátnőm be szokta fújni a haját, hogy megálljon neki szépen néha:) Sőt szerintem az idősebbek is használnak hajlakkot. De valamiért megértem, hogy a barátnőd APUKÁJA azt mondta, hogy ne rakjatok a hajára semmit:) Van aki nem szereti. Én sem zselézem mondjuk a hajam, és lehet nem engedném én se, hogy valaki rákenjen valamit. De ez nem egyházi tiltás, csak én nem szeretném:D

Igen, a dohányzás és az alkohol valamint a drogok tiltott dolgok. De ha belegondolsz, a drogok amugy is tiltottak, a dohányzást is szoritják vissza, ahol csak tudják, az alkoholfogyasztás meg ledönti az ember ellenállóképességét a kísértések ellen, így könnyebben követünk el rossz dolgokat. A legtöbb parancsolat, ami van, az az érdekünket szolgálja:) Még ha elsőre nem is úgy tűnik.

Van valaki más családtag, akivel tudnál beszélni a problémáidról? Mert nem biztos, hogy teljes rálátása van az embereknek arról, hogy nálatok mi is folyik, és mit lehetne tenni ellene. Szerintem amúgy fontos , hogy tűrd a dolgokat, megtanuld elviselni a rosszat, mert később a munkahelyeden is lehet, hogy olyan dolgokat csináltatnak veled, ami hiába zavar téged, nem mehetsz el onnan, mert lehet nem lesz másik munkahelyed. ÉS fontos, hogy tanulj abból, ahogy veled viselkednek. Ha majd egyszer Te is anya leszel, figyelj arra, hogy ne kövesd el azokat a hibákat, amiket ellened elkövettek.

2013. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!