Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dobjam ki öszecsomagoljam...

Hogy dobjam ki öszecsomagoljam a cuccait vagy azzal se törődjek?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, úgyérzem ő az igazi s van egy csodálatos 8hónapos fiunk. Mindenben partner s segít mikor kérem bármiről legyen szó. Viszont szerintem elment az esze (balesete volt mikor 9hónapos terhes voltam) s teljesen elkeserít. Ez csak az ütóbbi pár nap:


Elmentünk bevásárólni s mondtam szeretnék venni pepsit. Erre elkezd guberálni a táskájában a bolt közepén s meglengeti a benne lévő pár korty maradék üditőjét kb olyanstílusban: bee nekem még maradt...


Értementem a városba kocsival s ő egy vadidegen kocsi hátúlján üldögélt s tök nyugodan mobilozott. Fogalma se volt kié. mié, milyen pofátlanság más tuljdonával így bánni s mikor szóltam miért nem a buszmegállóban üldögél (kb15mre) annyi volt a válasza, hogy az volt árnyékban.


Lendülettel sikerült bevernem a fejem hátúlról a nyitott ablak s azt hittem betört annyira fájt, lerogytam az ágyra s húsz percig mozdlni nem tudtam. Ő megnézte nem véres, kaptam gyógypuszit majd a legfontosabb az volt elvigye fürödni a leizadt gyereket. A jég eszébe nem jutott mert az ugye ráér...


Most pedig bement dolgozni, két busszal tud de az első késett s lekéste a csatlakozást, felhív egy fülkéből (mobilt ithon hagyta) menjek érte kocsival, vigyem dolgozni. Azt mondta vitt pénz ha lekésné a buszt. Kiderült nem annyit hogy érjen is vele valamit.Sietek, erre nincs ott, bármerre nézek. Utánna még elindúltam a munkahelye felé irányba hátha elindult se itt, se ott, eltünt. De persze hívnhi nem hívott hogy ő elindúl.

Most ez normális??? Vagy én reagálom túl? Mi a jó fenét tegyek már vele? Tegnap este lelkiztünk, mondtam neki ha fontos valami akkor tegyen érte, ha nem akkor vége. Nem kell már többé a sok kifogás, hoy de eszébe volt csak kivitelezni nemtudja.:SSS

Szeretem de nem kutya, hogy neveljem és gyerekem már van nem kell mégegy. Ennyire megtud valaki változni?

Hatalmasat csalódtam így is benne tegnap.


2010. júl. 13. 15:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%

Nem, ez nem normális.

1. A párod nyilvánvalóan beteg, nem alkalmazhatod rá azt a mértéket, amit egy egészséges emberre.

2. Jóban, rosszban, ugye? Ez most a rossz. Szereted, "de"? A szeretetben nincs de... vagy igen, vagy nem. De mint mondtam, orvos kéne a párodnak. Ha egyik nem talál semmit, akkor egy másik.

2010. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudlak megérteni. Te magad írtad, hogy a párodnak balesete volt, tehát nem magától hülyült meg és változott. Nem kidobni kellene, hanem orvoshoz vinni és mindenben támogatni.
2010. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem vidd el orvoshoz a férjedet, mert lehet, hogy a balesete miatt valami gond van nála. De komolyan, ez nem vicc. Ezért csinálhat ilyen fura dolgokat.
2010. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
66%
szerintem felfújod a dolgot. kicsit viccesebb, szórakozottabb kedvében van mostanában, de ha nem ilyen volt, akkor menjen el dokihoz kivizsgálásra. de mindenképp beszélgess el az agyával egy párszor ha valami bánt téged és nem úgy viselkedik, ahogyan kellene. de emiatt kidobni?? akkor ez nem is szerelem,már bocsánat.... kicsit szórakozottabb mostanság, szerintem erről lehet szó a leírtak alapján.
2010. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%

Ha levágta volna vmi a lábát, akkor is "kidobnád"?

Nem, nem normális amiket csinál, de a helyedben inkább kivizsgálásokra küldeném, nem mint egy rongytól megszabadulni, hogyha már nem teljes értékű, -mehet.

Kicsit infantilis a viselkedése, lehet ezzel kell együtt elfogadnod. De ha "mindenben partner" és "jó apa", akkor nem értem mi a baj?

Na, meg ezt a majdnem fejbetörést se értem...

Hát talán mondanod kellett volna neki, hogy szívem hozz már egy kis jeget, annyira fáj.

Ha tényleg ilyen "betegesen" szétszórt bezony írányítani kell.

(Mellesleg enyhe kamu szellőt is érzek a levegőben....)

2010. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, az én férjem alapból ilyen "lökött". Van, amikor egy egész este sztorizunk a dolgain, és mindenki fetreng a röhögéstől. Ha nem lenne, olyan unalmas, és egyhangú lenne az életem. Kicsit próbáld más szemszögből nézni a történéseket.
2010. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nekem is inkább tűnik szórakozottnak mint ütődöttnek. Talán átértékelődtek benn e dolgok a balesetkor. Az eset amikor beütötted a fejed, számomra nem problémás. Megnézte nincs-e bajod, majd a gyereketekkel foglalkozott. Szerintem a párod rendben van. Ha mégis aggódsz, én párterápiát javasolnék. Talán jobban megértenétek egymást utána.
2010. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Igen jóban roszban szeretem s melette áltam. (agyrázkódása volt plussz jópár törés)) én ápoltam, fürdettem, etettem, segítettem neki a vizsgáin s tanulni.

Mindig is próbáltam vele beszélni, minden este elmondjuk egymásnak az érzéseinket, keressük a megoldást. De ezt nem akarja belátni, hogy orvos. kértem gondolkozzon kicsit, értse is amit kérek ne csak egyik fülén be másikon ki.

Nagyon sokat dolozik, imádja a babát s engem de mikor én a fájdalomtól feküdtem tegnap s ő magamra hagyott eltört valami. Ne tölem várja mindig a megoldást még akkor is mikor alig látok, hallok s szenvedek. Én ilyet sose tudtam volna vele (vagy bárkivel) megtenni.

2010. júl. 13. 15:39
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

15.34


mondj már egy-kettőt, kérlek, anélkül, hogy rá lehetne ismerni a párodra:)

2010. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ő megnézte nem véres, kaptam gyógypuszit majd a legfontosabb az volt elvigye fürödni a leizadt gyereket. A jég eszébe nem jutott mert az ugye ráér... "


Ebben a mondatban hol van hogy magadra hagyott? még gyógypuszit is kaptál tőle.

Ha ilyen az állapota, ahogy leírod, akkor igen is meg kell kérni rá, mert (néha) olyan lehet mint egy szeleburdi 6 éves. sSóval csak annyit kellett volna maradnod, hogy "maradj légy szíves itt egy kicsit". Mellesleg ilyenkor jobb ha zavartalanul lefekszel egy ágyra. Valószínű ő is így látta jobbnak és azért vitte inkább a gyerkőcöt fürdetni...

Orvoshoz meg szó szerint el kell ráncigálni, mert magától nem fog elmenni.

2010. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!