Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhagyjam vagy...

Mit tegyek? Elhagyjam vagy törődjek bele?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy a párom más nővel "kavar".15 éve vagyunk együtt,gyerekeink is vannak.Amikor kérdőre vontam,bevallotta de szerinte nem csinált olyan nagy dolgot mert nem feküdt le a csajjal.Aztán pár nap múlva megint gyanús dolgokat vettem észre ami egyértelművé teszi, hogy nem fejezték be azt ami kettőjük között volt( van).Ő még nem tudja, hogy én tudom ezt.

Nagyon nehéz most mert nem tudom mit tegyek.Nincs hová mennem,nincs megtakarított pénzem,itt vannak a gyerekek és hát nem utolsó sorban még most is szeretem.

15 év hűség után ez csak egy botlás lenne és felejtsem el? Vagy lépjek ki az életéből?


2010. aug. 17. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nehéz ügy.... Lehet, hogy csak rátört a kapuzárási pánik, aztán majd megnyugszik, és rájön, hogy melletted a helye. Ha szereted, próbálj meg szemet hunyni felette, és légy türelmes. Amúgy miből gondolod, hogy még nincs vége a nő és a férjed között?
2010. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem feküdtek le, akkor mit "kavarnak"? Érdemes lenne megtudni, hogy ha nem a szex (vmely formája) hiányzott neki, akkor mi? Egy barát? Valaki, akivel megbeszélheti a dolgokat? Mi lehet az, amit Tőled nem kapott meg? Mit pótol neki a másik?

Az a tény maga, hogy volt egy ilyen titka, arról árulkodik, hogy nem volt minden teljesen rendben közöttetek.

Dehát minden problémát meg lehet oldani! Ha mindketten akarjátok.

2010. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne lépj ki, beszéljétek meg, vagy menj el te is máshoz és akkor 1:1

Aztán lássuk hogy neki ez hogy tetszene. Mert az hülyeség h a pasik félre kefélhetnek mert őket a farkuk irányítja.A nőnek ugyanannyi joga van hozzá.

2010. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem ez az első botlása?:S Igazából azért rossz a helyzet, mert ez szemét dolog volt, lehet hogy nem is az első, és az utolsó, de viszont pénz, minden nélkül a gyerekeidnek elég rossz lenne, tapasztalat:S
2010. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én nem hinném nagyon h egy felnőtt férfi hónapok óta flörtölget egy csajjal.....szerintem ne gondolj még a válásra, én szembesíteném a dologgal és megkérdezném, h mi a terve.....egy kis mosolyszünetet megérdemel mindenképp....

Számomra a hazugság nagyobb bűn, mint a megcsalás, nem tagadta, talán másodjára se fogja....meg kell beszélni!

Kívánok hozzá sok sikert!

2010. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Szia.

Nézd minden pasi megbotlik legalább 1 szer. Mivel van gyereketek ne hagyd el mert mi lesz a gyerekkel és hová mennétek lakni??

2010. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
,,Nincs hová mennem,nincs megtakarított pénzem,itt vannak a gyerekek ,,A beletörődésen kívül, mi mást tehetnél?
2010. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Beatrix17 ***** válasza:
Nem egyszerű!!Ha van gyerek,és szereted is,nem kéne válni!Próbáld azt szem előtt tartani,mi a jó a gyerekeknek!Nem kéne 7végi apuka nekik,de az sem jó,ha feszültség van otthon!Lehet,hogy csak flört volt...
2010. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog több sebből vérzik.Tényleg ne a válás legyen az első,beszéld meg vele,hogy mégis mi ez,ami a nővel köztük van és mik a tervei.Mert lehet,hogy te meg akarod menteni a házasságod,ő pedig közben a váláson gonodlkodik.Jobb lenne ezt elöbb tisztázni,hogy mégis mi történik most pontosan.

A másik gond a függőség tőle.Nem tudsz hova menni,nincs pénzed,ezért le kell nylened az összes szemétségét.Ezen azért elgondolkodnék,hogy hogy teheti ezt meg velem valaki.Nem tudom a helyzetedet,de gondold végig,hogy mi lesz,ha ő akar válni.Akkor hogyan folytatnád az életed? Mi az,ami a te tulajdonod,hogy tartanád el a gyerekeid stb.Nem szabad egy vállrándítással elintézni,hogy egy embertől függtök te és a gyerekek.

Mint az elején is írtam,ne a válás legyen az első,hanem a megbeszélés,de ne hagyd,hogy hülyét csináljanak belőled,csak azért,mert anyagilag hozzá vagy kötve.

2010. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, kérdező. Szerintem kezdd el rendezni az anyagi helyzeted, hogy minél előbb lépni tudj. Otthon voltál a gyerekekkel, ezért nincs pénzed? Vagy minden közösbe ment, ami az ő nevén volt? Ha az előbbi, azt javaslom, keress mihamarabb valami munkát, és tegyél félre pénzt, hogy lépni tudj. Ha van anyukád, apukád, vagy megbízható testvéred, jó lenne, ha az ő nevére gyűjtenéd a pénzedet, mert ugye a házasságban szerzett minden vagyontárgy közös, így a te külön megtakarításod is. Ha elválsz, és nincs házassági szerződés, a házasságkötés időpontjától számítva szerzett pénz és minden vagyontárgy fele automatikusan a tied, akkor is, ha az ő nevén van. Mindenképp tegyél a kiszolgáltatott helyzeted ellen.
2010. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!