Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A covid után feltűnően keveseb...

A covid után feltűnően kevesebben fognak gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést, ahol mindenkit leidiótáztak aki gyereket akar a mai világban. Meg volt aki mindennek elmondta azt, aki a covid után még gyereket vállal. Eszembe jutott, hogy lehet, hogy a covid után feltűnően, nagyszámmal kevesebben fognak gyereket vállalni, vagy aki akar gyereket annak eztán is lesz és nem fogja befolyásolni a covid?


Amúgy meg miért kell leszólni azt aki gyereket akar? Ok, hogy túlnépesedés van, de az afrikaiakat, meg az ázsiaiakat, sőt még a cigányokat sem érdekli, akkor is potyogtatják a gyerekeket. Ráadásul a legtöbben szeretnének gyereket, még a túlnépesedésre való tekintettel is, ismerőseim közül kb majdnem mindenki, sőt körülöttem egyre többször látom azt, hogy 3 vagy akár 4 gyereket is vállalnak. De ettől még miért lennének idióták? Van aki nagycsaládot akar, ez az álma, csak azért ne legyen neki mert "rossz ez a világ"? Attól még ugyanúgy rossz lesz, mert nem lehet mindenkit meggyőzni, hogy ne vállaljon gyereket, főleg, hogy a többség akar, tehát ha valaki nem vállal attól még a többi fog. Inkább elkéne fogadnia az embereknek, hogy ez mindenkinek a saját dolga, de ezért nem kéne elhordani mindenkit mindennek, csak azért mert gyereket akar. Bocsánat, kicsit eltértem az eredeti kérdésemből más irányba, de annyira felbosszantottak az ilyen emberek, akik másnak akarják megmondani, hogy mit tegyen és ha nem úgy tesz, akkor hülye. És őket pontozzák fel, azt meg aki leírja, hogy ez legyen mindenkinek a saját dolga hány gyereket vállal lepontozzák.



2021. jan. 24. 13:35
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

Ezt a kérdést nézzétek meg, itt a legtöbben pont azt mondják, hogy családot alapítani van értelme és pont azokat pontozzák le akik mást állítanak.

2021. jan. 26. 11:18
 32/40 anonim válasza:
71%

Engem érdekelne, hogy azok, akik szeretnének gyereket elégedettek a jelenlegi világgal?

Nekem (ahogy másnak sem) amúgy semmi jogom nincs beleszólni abba, hogy ki mikor, mennyi gyereket akar. Véleményem van, de az nem releváns az egyén döntését illetően.

Az viszont komolyan érdekel, hogy Te, aki szeretnél gyereket, elégedett e vagy annyira az oktatással, az egészségüggyel, a közbiztonsággal, a demokratikus joggyakorlattal, a hatalmi szervek intézkedéseivel, a nyugdíj rendszerrel, az gazdasági stabilitással, társadalmi jövőképekkel stb, hogy komolyan életet adj az utódodnak épp ide, épp most?


(Jah, igen a világháborúk alatt is születtek gyerekek, de akkor nem volt a nőnek sok választása.)

2021. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Savlekotő ***** válasza:
100%
Normális nő normális orvost választana de betiltják,persze a réti ni--ek ettől még potyogtatni fognak..
2021. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
84%
Nézzétek meg az Idiocracy (Magyerul Hülyék paradicsoma) c filmet. IQ 90 alatt simàn szórakoztató. Afelett meg szórakoztatóan tanulságos, simán magára ismerhet benne mindenki.Aztàn meg David Attenborough doksija is remek lett, az elsö 10 perc és az utolsó 40 perc a tanulságos benne, (a többi is, de a lényeg a vége) Aztán gondolkodjatok, Bélàim :) Jó egészséget mindenkinek, élhetö bolygót és sok-sok szerencsét a most születōknek.
2021. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%

Ti rendes bolondok vagytok😁😁😁😁 30 év elfogy az ivóvíz, stb 🤣🤣 Jövőbe látok? Vagy ezt mondta az m1?

Remélem, akik ezt ellenzik, nem szaporodnak😁🤭🤭🤭

2021. jan. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
66%
Nem, csak elég körülnézni a világban meg hogy milyen események voltak az elmúlt kb 2-3 évben :) persze azok az emberek akik IQ hulladékok meg bevannak gyártósor szerűen gondolkoznak nem valószínű hogy tovább látnak bizonyos dolgokon, mondjuk azokért úgy sem kár:)
2021. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
59%
12-es vagyok. Nem tudom miért kellett lepontozni, mikor a tényeket közöltem! Szülésznő vagyok, tegnap rekord számú szülés volt az osztályunkon. Ebben a hónapban a havi átlag szülés 150%-ánál tartunk és van még a hónapból 4 és fél nap. A december is ilyen volt. A védőnők szerint nagyon sok terhes van, ami megint egy adekvát forrás. Úgyhogy ha tetszik, ha nem megint beigazolódni látszik a sokszáz éves megfigyelés, miszerint háborúk, válságok, járványok után ( úgy látszik, hogy most alatta is ) születik sok gyerek.
2021. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
37, amúgy én is rengeteg terhes nőt látok az utcán, ennyit szerintem még soha nem láttam mint mostanában vagy az elmúlt évben.
2021. jan. 27. 11:36
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

I'm just going to leave this here


[link]

2021. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
36-os, mond mit látsz! Mond nekem aki a gyártósor mellett ül 😄😄🤭🤭 Én is tudni akarom, mitől kell rettegnem.
2021. jan. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!