Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám nagyon bunkó. Mit...

A bátyám nagyon bunkó. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem ad kölcsön mert még az elözőt sem adtam vissza. Jajj mintha bele halna...

Így is van neki éppen elég nem értem miért nem képes adni...


2010. aug. 22. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
innen meg pont úgy néz ki, te vagy a bunkó.. mert ezt annak hívják..
2010. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értem s részletezhetnéd is. Így annyit szűrtem le, hogy a bátyád feltehetőleg kölcsönt adott s te ujjabat kérsz de még az előző tartozást se adtad meg. Te látod rosszúl, attól, hogy valakinek van pénze még nem lessz rosz ember, hogy nem osztogatja el csak úgy.
2010. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni, de én se adnék neked kölcsön ha az előzőt se adtad vissza...
2010. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aki nem adja meg a tartozását az ne vergődjön, hogy mit pattog a másik + nem hal bele, hanem örüljön, hogy nem verték szét a pofáját, mert a tisztességet valahogy meg kell tanítani, örülj, hogy ennyivel megúsztad, hogy hiteltelen, gerinctelen embernek tartanak akinek a szava egy sz@rkupacot sem ér.


Ha nem a testvéred lenne küldte volna averőembereket az adós pedig mint írtam nem pofázik, hanem lapít mint sz@r a fűben.

Kis csicska majom. Ha nekem tartoznál pénzzel megnézhetnéd magad. A tartozást meg kell adni minden körülmények között!!!!!!!!!!!

2010. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A batyad csak azt szeretne, hogy megtanuljad az elet torvenyeit, mert eljon az ido, amikor mar egyedul kell boldogulni es akkor kire fogsz szamitani!

Tanuld meg, hogy amikor kolcsonkersz, es a megbeszelt idopontban add is meg a tartozasodat.

Ezt most meg igy elintezheted, hogy lebunkozol egy embert, egy testvert, Aki kisegitett Teged, viszont egy idegen mar regen a kis fejecskedre kopintott volna.

Tehat Neked kellene talan szegyelni Magadat, azert, hogy

igy viselkedtel, nem pedig ide irni, es kikiabalni, hogy

BUNKO, mert kisegitett Engem!!!

Ahhoz pedig, hogy Neki mennyije van nem hiszem, hogy Rad tartozik.

2010. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A modorod eléggé bunkó kedves Kérdező, bár ha nem vagyok olyan szigorú, akkor kis pontosítást kérnék:

dolgozol, csak fizu előtt vagy, vagy naplopó élősködő lettél?

Cigire kell, vagy éhes a gyereked? Nem mindegy.

2010. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!