Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermektelen negyvenes,...

Gyermektelen negyvenes, ötvenes nők!Vajon tudnátok szeretni a párotok kamasz lányát, ha együtt élnétek családként?A lánynak nincs családja, nagyon szeret titeket, részben azért, mert a halott anyjára emlékeztetitek őt.Tudnátok lányotokként szeretni?

Figyelt kérdés

Vagy csak rivalizálnátok vele a párotok vagyis az ő apja miatt.Irigyelnétek a fiatalságát, szépségét, konkurencia, vetélytárs lenne.Őszintén válaszoljatok légyszi, az oldal anonim!!!!

ÉS KÉRLEK NE RAKJÁTOK EL EBBŐL A TAKEGÓRIÁBÓL, DIREKT IDE RAKTAM KI!KÖSZÖNÖM!



2021. júl. 27. 08:32
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
53%

"Azért nincs gyerekem mert nem kérek a sajátomból sem, nemhogy a párom volt luvnyájáéból."


Aki így beszél egy ismeretlen nöröl, csak azért, mert a partnere ex-felesége, illetve a partner gyerekének az anyja, az annyira primitív lény, hogy jobb is, ha nem kerül gyerek közelébe.

2021. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
95%

Én örülnék olyan párnak, akinek van gyereke, mert én szerettem volna, csak nem lehet. Szóval nem az én választásom volt, hogy nem lett gyerekem.

Miért lennék féltékeny? Nem egy másik nőről van szó, hanem a gyerekéről.

2021. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
97%

Ha a kamasz lány együttműködő, és nem ellenséges, akkor simán.

Viszont voltam kapcsolatban gyerekes férfivel, (özvegy volt), de az ő lánya hát mit mondjak, ellenséges volt. Igazi vadóc, 12 éves, tanárai sem szerették, biztos neki sem volt könnyű, de azzal is ellenséges volt, aki jóindulattal és nyitottan közeledett felé. (Mármint velem). Aztán feladtam 1,5 év után, és szakítottunk is.

2021. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
65%

Nem jönnék össze gyerekessel, főleg, mivel nem akarok gyereket. Se kicsit, se nagyot, másét meg pláne.


Lehet lepontozni, ez az igazság. Nem lesz gyerekem már kb. 15 éve korom óta tudom és úgy élek, úgy választok párt is.


Szeretem a gyerekeket, kb párórán keresztül, aztán inkább vigyék haza őket :D

2021. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
81%
@avaly: felfogtad, hogy itt nem egy "gyerekröl", hanem egy majdnem felnött emberröl van szó! Itt szó sincs arról, hogy a gyerekkel kellene veszödni, egész más a téma!
2021. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
29%
Igen, egészen más, egy kamasz, aki a halott anyját látná bennem...
2021. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
36%
Aki megcsinálta, az nevelje fel meg az buzerálja majdnem felnőtten is.
2021. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
19%
De elegem van, hogy a szülők lepontozzák, aki nem akarja pesztrálni a gyerekeiket. Nem kéne minden kapcsolatba beleszülni egy gyereket, máris könnyebb lenne az életetek.
2021. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
HALOTT ANYUKÁRÓL szól a kérdés, de ne zavarjon senkit!Más az elvált szülők kölyke.Ha valaki nem érti a különbséget, hát sajnálatos...
2021. júl. 28. 18:35
 30/39 anonim ***** válasza:
79%
27-es: látom a szövegtértelmezés nem megy! Az anya meghalt, ezért nem tud gyereket nevelni!
2021. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!