Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem szeretem...

Mit csináljak, ha nem szeretem a gyerekeket, mégis lesz egy testvérem?

Figyelt kérdés

Eleve féltestvér lesz és csak ritkán fogom látni, de akkor is félek. A családban lévő többi kisgyerektől (1-4 évesek) is undorodom valamiért, nem tudom miért. Sosem szerettem a gyerekeket, mindig felmegy tőlük a vérnyomásom (ezt szó szerint kell érteni)...


Apám és a jelenlegi felesége vállalt be egy gyereket (apám most 55 éves).

Előtte mikor ketten nyaraltunk külföldön akkor azon morfondíroztunk (persze csak elméletben és abszolút poénból), hogy hogyan lehetne elhallgattatni a melletünk lévő pár gyerekét a strandon. Ő is utálja a kicsiket, engem sem szeretett annyira mikor pici voltam.


Lehet ilyenkor tenni valamit? Ahogy ismerem magam folyton borzasztó dühös leszek a poronytyuk miatt. Nagyon sokat kell majd tanulnom eleve, az pedig nem fog így menni.


Viszont folyton azt mondják, hogy ha nem megyek hozzájuk segíteni, akkor kitagadnak majd...



2021. aug. 16. 12:20
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Ingó vagyona az van, nem is kicsit. Van például egy autója, egy halom gyűjteménye (bélyeg, régi könyvek, antik telefonok, pénzérmék, kártyák meg ilyenek). Meg ugye egy halom ruha, elektronikai cucc, komplett horgász és golf felszerelés, tehát vannak itt még dolgok
2021. aug. 17. 22:52
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2022. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!