Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim isznak. Én pedig...

Szüleim isznak. Én pedig szorongok! Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Amióta édesanyámnak új élettársa van azóta vannak alkoholproblémái. Mindennap isznak, emellett dolgoznak , elvégzik a mindennapi teendőket , nem balhésak , semmi, csak van ez a szokás . Amitől készen vagyok. Most 1 hete konkrétan szorongasom van, nem alszom / eszem, egyfolytában ezen jár az agyam, hogy mi lesz később??? Van egy húgom , O már nem el otthon egyetemista és van egy öcsém aki meg otthon van és végig nézi ezt az egészet. Öt sajnalom a legjobban , ezért is vagyok ennyire ki. Nem akarom, hogy rá menjen az életem , már voltam pszichologusnal és megyek is meg , bejelentkeztem kineziológushoz , hátha jobb lesz a felfogásom. Egyfolytában ezen jár az agyam , aminek az oka , hogy húgomat is zavarja ez az egész és ez faj nekem. Eddig soha nem beszéltünk róla , pedig ez máé tart vagy 10 éve . Ha nem több. Egy hete beszéltünk erről , azóta vagyok ilyen.

Felek mi lesz az öcsémmel mi lesz később anyamekkal.

Akik hasonló helyzetben voltak , tőlük várom a lelki segítséget , hogy egyszer vége lesz ennek a melypontomnak és el fogom

Tudni engedni ezt az egészet ?!

Valószínű össze vissza írtam mindent , ne hatagudjatok . Van egy párom , aki mellettem van. Anyukámmal már próbáltam erről beszélni, de mint minden függő tagad és nem gondolja súlyosnak a helyzetet holott, de az!



2021. okt. 8. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg pszichológussal
2021. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem, halaisten nem balhesak. Ezzel nyugtatom magam , hogy legalább a jobbik alkoholista szülőket kaptuk. Ezért is hálásnak kell lennem. Mert lehetne rosszabb is, mint ahogy írjak páran. Igen, nagyon rossz nézni, hogy leepulnek. Nem helytelen az érzés nyilván, de nem tudok mit tenni és ezért el kell engednem. Egyébként segít a kineziológus és a pszichológus is , egyik konmentelo írta, hogy inkább hagyjam, lehet te épp rossz szakembernel voltál, engem ki hoztak a melypontbol. Nyilván az idő is segített , de nekik is köszönhetem.

Öcsém miatt izgat a legjobban az egész, de nem tudok mit tenni. Remelem ahogy lehet lép otthonról és akkor nem kell ezt néznie, mert nyilván nem jó, hiába nem a balhés sztori van.

Sajnos a rossz gondolataim a mai napig elő jönnek,de próbálom elhesegetni.

Nagyon koszonom mindenkinek a választ!

2021. nov. 1. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!