Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor már tényleg felnőtt...

Most akkor már tényleg felnőtt? Istenem, most volt nemrég kisfiú.

Figyelt kérdés

A fiam ma hazahozta a barátnőjét.

Mi korán lettünk szülők, Én 17 voltam, a férjem 20 éves volt.Most decemberben tölti a fiunk a 17-et, és annyira hamar elment ez az idő, hogy észre sem vettem.

A lányt ismerem, bejárt a boltunkba vásárolni, szép, aranyos, kedves.

Azt hiszem, ma egy új fejezet kezdődik az életemben.

És annyira össze illenek, olyan aranyosak együtt.


Szülők válaszát is várom, akik már túl vannak ezen a dolgon.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. szept. 4. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tetszik a hozzáállásod :) Ahogy írsz, abból érződik, hogy szereted a fiad, és nem telepszel rá, engeded felnőni és majd egyszer kiröppenni a fiókát a fészekből.

Ez jó :)

2010. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértem az aggódásodat,mivel hasonló cipöben jártam én is.Hidd ezzel a bizalommal amivel a fiad megtisztelt csak erősiteni fogja a kettőtök kapcsolatát.Legyél inkább a barátnője a kislánynak,és hidd el,hohy ez meghozza a maga gyümőlcsét.
2010. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Olyan aranyosak:)

Tegnap elmentek egy élményfürdőbe, este együtt moziztak, és most látom, hogy milyen intelligens a gyerekem.Szakadó esőben este hazakísérte, itthon is mindig a kedvében jár, megkért, hogy süssek már pizzát, mert a lány szereti amit én csinálok, szóval olyan kedvesek.Remélem így is marad a dolog.

Köszönöm a válaszokat, még írhat, aki hasonló cipőben jár, vagy járt:)

2010. szept. 5. 17:41
 14/17 anonim ***** válasza:

áhhh..tündéri anyuka vagy :) csak így tovább :)

22L

2010. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
17 éves az gyerek még
2010. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem, még nem felnőtt, hiszen semmilyen téren nem önálló, de valóban egy újabb állomáshoz érkeztetek, a gyerekkorból átlépett a fiad az ifjú korba. Sajnos sok szülő ezt igen nehezen tudja kezelni, rosszul éli meg, de úgy tűnik, Te jól veszed az akadályokat.:) Ennek az időszaknak is megvannak a maga szépségei, nehézségei, de a legfontosabb, hogy a gyereked bizalmát sose veszítsd el és ha érzi, hogy mindig számíthat rád, akkor túl sok baj nem fog érni Titeket.


További sok sikert kívánok neked a fiad felnőtté érésének rögös, de szépséges útját.


Egy másik anyuka:)

2010. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. szept. 9. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!