Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves fiu vagyok,van egy 17...

19 éves fiu vagyok,van egy 17 éves barátnőm,nem reg jöttünk össze (fb ismerkedtünk meg) megvolt most az első talink és ami kiderült azt nem tudom szo nélkül hagyni,szo sincs arrol hogy prűd lennék,de én nem ilyen nevelést kaptam?.

Figyelt kérdés
3 napig lettem volna ott náluk de már aznap haza mentem,az anya apával nem volt olyan nagy gondjaim,de a 2 bátyjánál kinyilt a bicska a zsebembe( 21 éves és 26 éves) a barátnőm és a 2 bátyja meztelenkednek otthon,nekem ezt egy szoval se mondta hogy ilyen csaladbol szarmazik,engem nagyon zavart hogy a 2 felnőtt ember. A barátnőm előtt meztelenkedett,meg a barátnőm is elöttűk,nem tudom hogy hogy nem lássák hogy ez nem normális dolog,a szakitáson nagyon gondolkodok,csak nem tudom mikora találok uj barátnőt ha dobom,hogy csinájam hogy befejezze a meztelenkedést a családba?

2022. júl. 26. 18:21
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Van külön szobája a barátnőmnek,de elvileg.nekik ez természetes a nem szégyelőségük már kis baba kora óta
2022. júl. 26. 18:23
 2/57 anonim ***** válasza:
97%

NEKIK ez a természetes, ha NEKED NEM, akkor te nem tehetsz semmit, nem tudod öket átszoktatni arra, ami neked tetszik.

Ha nem tudod elfogadni, akkor keress más barátnöt.

2022. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
98%

"szakitáson nagyon gondolkodok,csak nem tudom mikora találok uj barátnőt"

😂😂😂😂


De szép a szerelem 😂

2022. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:
36%

Ezek betegek..

Lépj ki minél hamarabb ebből az abnormális kapcsolatból

2022. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
40%
Meztelenkednek? Ez mit jelent? Elvegre nem tel van
2022. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Ugy értem a meztelenkedést hogy se buvgyi se melltarto se gyatya se boxer se fecske anya szült meztelen,ja és a nehezen találok barátnőt ugy értem hogy nem vagyok egy adonisz tipus aki faszára sorban álnak a csajok,átlagos testem van átlag arc,
2022. júl. 26. 18:35
 7/57 anonim ***** válasza:
39%
Tudom, nem vígasztal, de én sem tudnám megszokni, buggyantak szegények. Sajnos kétlem, h meg tudnád őket változtatni.
2022. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Anyám sose meztelenkedett előttem vagyis miota eszemet tudom ,apam az én nemembe tartozik de ő se pucérkodott direktbe sose,nem vagyok prüd de nálunk nem szokás a direkt nudizmos a család elött,a fb on szoval se mondta hogy ilyen a tesoi meg ő is,
2022. júl. 26. 18:39
 9/57 anonim ***** válasza:
96%
Kifolyik a szemem attól, ahogy írsz.
2022. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
97%

Én sem vagyok egy nudista ember, de ha nekik ez a természetes és ők ezt szeretik, ezzel senkinek sem ártanak. Egyébként te ezzel ne csinálj semmit, max. szólsz a barátnődnek, hogy ha ott vagy, akkor ne meztelenkedjenek. Ennyi.


Ha meg zavar, keress más barátnő, hát nem igaz! Meg mi az, hogy "a szakitáson nagyon gondolkodok,csak nem tudom mikora találok uj barátnőt"? Ennyi ésszel neked ne legyen barátnőd, mert lehánylak, ahogy írsz is!

2022. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!