Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiköltöznél külföldre ha...

Kiköltöznél külföldre ha itthon van a keresztgyereked akit ezáltal már csak évente 1-2x fogsz látni?

Figyelt kérdés

A múlt nyáron keresztszülő lettem amit boldogan el is vállaltam. A gyerekkel és a szülőkkel így is kb havonta 1,5 havonta szoktam “csak” találkozni. Azon kívül, hogy engem választottak a 4 lehetséges jelölt közül, ettől függetlenül nem érzékeltetik, hogy én vagyok a keresztanya és a többiek nem. (Persze ez nem gond)

Kaptam egy lehetőséget miszerint ez az év végén költözhetek külföldre amihez nagyon lenne is kedvem és jó pár évig ott is élnék akkor már mindenképp, aztán majd meglátjuk hogyan alakul.

Te kiköltöznél így? Vagy ezzel cserben hagyom a gyereket? Esetleg szülőként mit éreznél? Megbánnád, hogy engem választottál?

2 éves a kisgyerek jelenleg



2023. jan. 20. 18:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Te ne koltozz sehova, a te megfelelesi kenyszeredre a keresztgyereke(i)dnek, a szuleidnek, a testverednek, a szomszed Maris neninek, az unokanoverednek, es ugy altaban mondenkinek a kornyezetedben sooookkal nagyobb szuksege van, mint neked az onallo eletre.
2023. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Simán. Könyörgöm, azért egy keresztgyerek kb nulla rokoni kapcsolat, eszembe nem jutna miatta feloldozni az életem
2023. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Remélem ez csak vicc.
2023. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy költöznék.

A keresztszülőség miért lenne kizáró ok?

Tuti vicc ez a kérdés.

2023. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
97%

Valaki még az exe kutyájától se képes elszakadni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


XD

2023. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Költözz.
2023. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit mintha túl fontosnak tartanád magad. Nem körülötted forog a világ.
2023. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Jah a gyereknek fel sem tűnne az sem, ha soha többet nem találkoznátok.
2023. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Nagy ívben lesz4rnám a keresztgyereket. Nem az én gyerekem. Mennék.
2023. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Vicc ez a kérdés? Persze hogy mennék, eszem ágában sem lenne egy keresztgyerek miatt nem kihasználni egy ilyen lehetőséget. A kapcsolatot külföldről is egyszerűen tudod majd tartani velük.
2023. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!