Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiköltöznél külföldre ha...

Kiköltöznél külföldre ha itthon van a keresztgyereked akit ezáltal már csak évente 1-2x fogsz látni?

Figyelt kérdés

A múlt nyáron keresztszülő lettem amit boldogan el is vállaltam. A gyerekkel és a szülőkkel így is kb havonta 1,5 havonta szoktam “csak” találkozni. Azon kívül, hogy engem választottak a 4 lehetséges jelölt közül, ettől függetlenül nem érzékeltetik, hogy én vagyok a keresztanya és a többiek nem. (Persze ez nem gond)

Kaptam egy lehetőséget miszerint ez az év végén költözhetek külföldre amihez nagyon lenne is kedvem és jó pár évig ott is élnék akkor már mindenképp, aztán majd meglátjuk hogyan alakul.

Te kiköltöznél így? Vagy ezzel cserben hagyom a gyereket? Esetleg szülőként mit éreznél? Megbánnád, hogy engem választottál?

2 éves a kisgyerek jelenleg



2023. jan. 20. 18:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekem van, mindegyiknek mások a keresztszülei. Ebből kettőé külföldön él! Teljesen ugyanolyan minőségű a kapcsolat mint a másik kettőnek. Igen, menj! A gyereknek is jobb lehet ez, rajtad keresztül egy kicsit világot lát, hisz majd jössz, talán hozol onnan ezt-azt, mesélsz, talán ő is meglátogat majd. Én szeretem, hogy így van.
2023. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz a kérdésed, akkor nagy baj van a toronyban. :(
2023. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!