Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szeretném tisztelettel...

Marci_m kérdése:

Azt szeretném tisztelettel megkérdezni,hogy ha hajléktalan leszek és budapesten élek hogy oldjam meg a wc dolgot és a fagyhalált,valaki valami tényleges okosat írni?köszönöm (Nem fogyasztok alkoholt)

Figyelt kérdés
2023. febr. 7. 20:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Menj hajléktalan szállóra.
2023. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
... és ma már a többedik kérdés. Pár órája még fájdalom nélkül akart távozni a világból.
2023. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz felkeresni ilyen egyházi felekezeteket? Református/katolikus stb.

Esetleg a Máltai szeretetszolgálatnál.

Munkáért cserébe (pl. parkgondozás, sepregetés, rendbentartás) lakhatást kérni.

2023. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

A WC-dolgot?

Hát az utcán, parkban stb. A többi hajléktalan is így csinálja. Nem szoktad látni és érezni a "nyomokat"?

2023. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
95%
2-Hogy lenne kamu ha még meg se történt? Azt írta ha leszek...
2023. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%
Úgy ahogy a nem hajléktalanok. Tele sz4rod, hugyozod a házak oldalát.
2023. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
Hajléktalan netezik? Fura
2023. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Én csavarogtam elég sokat ilyen életmódban. Éhség, hideg, alvás, megvetés, fájdalom, higiénia, bizonytalanság......ne akarj te hajléktalan lenni, mert nem jó mulatság. Lehetne írni dolgokat, de szerintem felesleges, mert szerintem se leszel az. Mondjuk esetleg egy tipp, amit amikor lehetett alkalmaztam, de télen nem igazán működik. Temetőben alvás. Az emberek jelentős része nem szívesen jár oda meg zárva is van. Ott nem háborgat senki.
2023. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20%
A fagyhalált könnyű megoldani. Csak kint kell aludni a szabadban, amikor mínuszok röpködnek. De akkor a wc-használat már igazából nem lesz releváns.
2023. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Miért is lennél hajléktalan?

Szüleid ki akarnak otthonról dobni?

Esetleg valami miatt munkaképtelen vagy?

Szerintem ha leírnád az okát,sokkal hasznosabb válaszokat kapnál,amivel megtudnád előzni a bajt.

De hogy a kérdésre is válaszoljak,a mai világban csak az kerül az utcára,aki tényleg lusta dolgozni,vagy életképtelen. Ha bemész egy gyárba,egy könnyű tesztel felvesznek,és mumkásszállást is biztosítsnak. És ott még wc is van.

2023. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!