Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egykeként mennyire élvezted a...

Egykeként mennyire élvezted a családi kirándulásokat, nyaralásokat?

Figyelt kérdés

Nekünk egy van (6 éves), és valahogy mindig bennem van, hogy akkor az igazi minden program, ha más gyerek is van ott. Úgy menjünk nyaralni is, hogy legyen ott társasága.

Akik egykeként átéltétek, milyen volt a szülőkkel “programozni”?

Mi négyen vagyunk tesók, szóval nehéz elképzelni.

(Amúgy rengetegszer jönnek hozzánk, meg elég élénk társasági életet élünk, úgyhogy most kifejezetten ez a része érdekel.)


2023. jún. 7. 12:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Szintén egyke, én nem igazán szerettem nyaralni, de nem azért mert nem volt korombeli társam hanem mert a szüleim végigveszekedtek minden egyes nyaralást.
2023. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Setőfi Pándor 001 válasza:
43%
Szerintem minden féle képpen vigyétek vagy unoka tesót vagy esetleg barátnőket vagy haverokat akik az ő korosztályában vannak mivel lehet hogy nem tanulja meg az alap társasági életet és nem lesz olyan bőkezű vagy nem szívesen fog osztozkodni! (Nekem volt rá alkalmam tapasztalni ugyan is én is egyke vagyok és hidd el nem olyan nagy élvezet idegen kislányokkal meg kisfiúkkal társalogni meg "játszani")
2023. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

“Nektek igazából már mindegy, mert ha lesz is testvére, nem sok gyerekprogramra tudjátok vinni őket együtt, szóval kár ezen agyalni.” Tizenegyes ezt nem értettem. Tisztában vagyok vele, hogy nagy lenne a korkülönbség, de nem értem min kár agyalni.


Köszi a válaszokat! Mint írtam is, elég aktív társasági életet él, épp most jöttünk haza egy találkozóról egy barátjával, holnap meg jön hozzánk egy másik.

2023. jún. 7. 20:21
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Gyerektársaságra vágytam mindig.
2023. jún. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
15 össel egyet értek, velem is volt olyan, én jobban szerettem a családdal lenni mint mással barátkozni, bár mi eléggé zárkózott család vagyunk nehezen barátkozunk lehet benne van ez is.
2023. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha megoldható, vigyétek el valamelyik barátját, unokatesóját.


Én is egykeként nőttem fel, és általában az unokabátyám jött velünk a nyaralásokkor (a szüleim nem biztos, hogy mindig örültek, mert olyan hülyeségeket műveltünk ketten, pedig én lány vagyok, de na... :D)

2023. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
32%

Egykeként az egész élet szar, a felnőtt élet is. Főleg ha majd a szülő megöregszik, na akkor jön aztán az igazi kib.szas

A magányos nyaralás ehhez képest semmi

Üdv egy egyke

2023. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
#27: hát, a szar élet az már nem fogható az egykeségre.🥴
2023. jún. 9. 11:46
 29/32 anonim ***** válasza:
Köze van hozza
2023. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy általánosságban igaz. Ez alapján az összes nem egyke boldog lenne és fordítva, de tudjuk, hogy nem állja meg ez a helyét.
2023. jún. 9. 12:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!