Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egykeként mennyire élvezted a...

Egykeként mennyire élvezted a családi kirándulásokat, nyaralásokat?

Figyelt kérdés

Nekünk egy van (6 éves), és valahogy mindig bennem van, hogy akkor az igazi minden program, ha más gyerek is van ott. Úgy menjünk nyaralni is, hogy legyen ott társasága.

Akik egykeként átéltétek, milyen volt a szülőkkel “programozni”?

Mi négyen vagyunk tesók, szóval nehéz elképzelni.

(Amúgy rengetegszer jönnek hozzánk, meg elég élénk társasági életet élünk, úgyhogy most kifejezetten ez a része érdekel.)


2023. jún. 7. 12:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Ennél sokkal árnyaltabb a helyzet

Dehát te is egy egykeséggel kapcsolatos negatívumról kérdeztél

Én meg egykeként válaszoltam hogy igen az IS szar

De szülőt elveszteni a legszarabb lesz, abban csak a testvér tud vigaszt nyújtani

2023. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Nem, én konkrétan a kirándulást és a programokat kérdeztem. A testvéreken kívül ott lehetnek a barátok és az unokatestverek - van is neki sok. Biztos van, ami pedig általánosságban egykeként nehezebb - más meg akkor, ha több testvér van.

Azt nem gondolom, hogy alapvetően befolyásolja az élet minőséget.

2023. jún. 10. 00:31
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!