Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelő apa, mit csináljak?

Nevelő apa, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, az elmúlt 3-4 hétben (ahogy le érettségiztem) nevelő apám folyton szid, hogy semmit nem csinálok (hozzáteszem 12 órában dolgozok), és nagyon rosszul esik van amikor kijelenti, hogy egy nagy 0 vagyok... mit csináljak vele? Már mondtam, hogy ha így folytatja elköltözök,és erre a válasza az volt, hogy idézem "Indulj, hála a jó égnek"... mit csináljak??

2023. júl. 29. 21:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%

Nem tugom,hogy ki költözött kihez,ezt jó lenne tudni. De ha a nevelő spád cuccolt be hozzátok,akkor ne hagyd magad!

Ezt értem úgy,hogy mielőtt elköltözöl,köszönd meg anyádnak,hogy felnevelt,de mostmár egy kuki többet ér neki,mint a saját gyereke. Ne csak a nelelö apádat hobáztasd,mert anyád,ha egy picit is szeretne,az első ilyen konfliktust csírájában elfolytotta volna hogy a lányát ne bántsa senki. De ha anyád van rászorulvaa pasira,akkor is elítélendő,mert kereshetne veled egy jobb megoldást.

2023. júl. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
18as, kivéve ha a kérdezőék élnek a nevelőapa lakásában
2023. júl. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar, akkor mire vársz még? Nagykorú vagy, van munkád, pakold össze a cuccod és menj el.
2023. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%

"Ha ebben a helyzetben anyukám se szól semmit nev.apámra, akkor minden alkalommal, amikor beszól, óriási cirkuszt rendeznék és megmondanám, hogy inkább ő húzzon el innen, mert ő a betolakodó a családunkban és csak a f...a miatt viseli el anyukám tőle ezt a viselkedést (ez egyébként valóban így lehet).


Ő egy nagy nulla, amikor az egóját azzal akarja fényezni, hogy velem kötekszik. Egyszer kirakom majd mindenét az ajtó elé, anyámnak meg veszek egy vibrátort helyette, az nem fog senkit cseszegetni."


Aha. Mondjuk nulla háttér informacio van. Lehet a "nagy nulla" 2 éves kora óta neveli a kérdezőt, aki amúgy valóban egy szalmaszálat nem tesz keresztbe otthon és egy filléres nem járul hozzá a költségekhez.

Amúgy ha az én gyerekem szólna be egy ilyet, már mehetne is, amerre lát. Nyilván anyuka nem "csak a f...a miatt viseli el". Ritka paraszt szoveg ez amúgy. Gondolj mar bele, neked a partnered csak egy fax/p.na? Nem a tarsad?

2023. júl. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
70%

Ha a lakás ahol laktok az anyád nevén van és a nevelőapádnak semmi köze hozzá akkor keményen visszaszólnék és továbbra is ott laknék.


Ha a nevelőapádé a lakás akkor meg igyekeznek hamar elköltözni.

2023. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a lakás ahol laktok az anyád nevén van és a nevelőapádnak semmi köze hozzá akkor keményen visszaszólnék és továbbra is ott laknék."


Vagy nem. Miért felejtsétek el, hogy az nevelő apa az anya partnere és azért él ott, mert az anyanak ez jo? Az anya donti el, hogy ki megy és ki marad, ha az övé a lakás. Láthatóan nem a kérdező az, akinek a maradasra több esélye van.

2023. júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak a szád járjon, hanem költözz el.


Van kereseted, szóval neked legalább nem egy bőrönddel kell elmenni :)

2023. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
#18 Jah, ugráljon csak, aztán majd kidobja a nevelőapja a pitsába vagy még jobban elkezdi szidni.
2023. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Megprobalom megbeszelni an,avagy, de nem látok rá sok esélyt... és állóháborúban én is benne lennék, csak félek, hogy ezzel anyát is bántom..
2023. júl. 30. 10:03
 30/33 anonim ***** válasza:
72%

Tipikus hergelő, hsz generáló provokatív kamu.

Van egy "óriási probléma", de semmilyen megoldási javaslat nem jó, mert... és jönnek az újabb és újabb részletek a sztoriban :)

2023. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!