Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelő apa, mit csináljak?

Nevelő apa, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, az elmúlt 3-4 hétben (ahogy le érettségiztem) nevelő apám folyton szid, hogy semmit nem csinálok (hozzáteszem 12 órában dolgozok), és nagyon rosszul esik van amikor kijelenti, hogy egy nagy 0 vagyok... mit csináljak vele? Már mondtam, hogy ha így folytatja elköltözök,és erre a válasza az volt, hogy idézem "Indulj, hála a jó égnek"... mit csináljak??

2023. júl. 29. 21:09
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
100%
Kérdező, semmi értelme az "állóháborúnak". Persze, ha nem szereted az életed bizonyos okok miatt és szépen fokozatosan tönkre akarod tenni magad, akkor persze oké. Csakis te vagy a felelős a saját életedért, nem okolhatod sem anyud, sem a nevelőapád. Vállalnod kell a döntéseidért a felelősséget, akár rossz lesz neked, akár jó, hiszen te döntöttél úgy, nem kényszerített senki, hogy ne költözz el. Én nagy valószínűséggel elköltöznék, a büszkeséged és igazságérzeted ebben a helyzetben érdemes zsebre tenni (hiszen úgyis te fogod a rövidebbet húzni, hidd el) és azt nézni, hogy jöhetsz ki ebből kevésbé fájdalmasan..
2023. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%
Az eddig ismertek alapján egyébként nevelőapád talán tényleg pont azt akarná, hogy elköltözz..most ez akármennyire is rossz érzés..persze nem ismerlek benneteket, rengeteg dolgot nem tudunk, csak találgatunk..
2023. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

mintha az en csaladomat olvasnam...

kerdezo hol elsz?

a csaladom is pont ugyan ez..a noverem osszejott ezzel az emberrel( 3 evvel ezelett) akinek mar volt 3 gyereke egy masik notol..+ csinalt egyet a noveremnek is..

az unokatestvereimet allandoan piszkalja, hogy takarodjanak innen mert ez az o haza..(a noverem haza + o tartja el a ferfit )

a noveremem hagyja mert idezem : "ferfi nelkul nem tud letezni"

2023. júl. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!