Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másik városba költözünk a...

Másik városba költözünk a lányom koli helyett lakhat hétköznap a maminál?

Figyelt kérdés
Az élet úgy hozta, hogy tudtunk házat venni, de sokkal messzebb mint ahol éltünk. A 15 éves lányom művészeti gimibe jár amit imád.(Ez volt az álma, hogy ide felvegyék) Nem akarom kitépni ebből a jó suliból, viszont a kolit nem szeretné. Anyukám (58 idén lett nyugdíjas) felajánlotta, hogy hétköznap nála lakhat hétvégén pedig együtt hazajönnek. Meg is beszéltük az összes anyagi kiadást amit havonta utalunk el, a sulit mi fizetjük de hol kell ezt bejelenteni? Neten nem találtam információt erről! Köszönöm ha valaki tud segíteni.

2023. szept. 10. 22:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
8-as vagyok. Lehet, hogy Ti netto hülyeségnek tartjátok, amit írtam, nekem viszont van erről tapasztalatom. Ismerős család külföldre ment dolgozni, a 15-16 éves gyerek meg itthon maradt a nagymamával, mert itthon akarta befejezni a sulit. Hiába volt közös az itthoni lakcím a szülővel, az iskola bejelentette a Gyámügyön, hogy egyik szülő sem tartózkodik életvitelszerűen a kiskorúval.
2023. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Miért kell habos nyállal neki esni a kérdezőnek? Családban megbeszélték erre szeretett volna egy hivatalos intézkedést, hogy ne vegyék elő.

Én csak laikusan írom,mert nincs gyerekem. Szerintem a lakcímkártyán az új címnek kell lennie a lánynak.

Szóban megállapodtatok a nagyival szerintem ennyi elég de majd valaki úgyis okosabb.

2023. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy vannak ilyen igen okos és segítőkész emberek akik készek arra, hogy idejüket energiájukat nem sajnálva a nap bármely szakaszába készen álljanak a "hasznos" és releváns válaszokra! Akik tényleg próbáltak segíteni azoknak köszönöm szépen! És külön szeretnék válaszolni az egyik válaszolónak. Igen a lányom 55 éves koromban is a kislányom lesz, lehet egy ilyen érzelmileg 0, böszme embernek ez fura. Sajnállak is érte és amúgy egy ilyen-től nem is várnék semmiféle választ.
2023. szept. 11. 18:28
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

Ha én böszme vagyok, akkor te mi?

Gondolkozz el picit, mekkora faxsagot írtál ki. Aki ilyen okos, annak nem érdekel az ítélete. Ne haragudj, de nem tudlak komolyan venni. Pedig elvileg egy felnőtt asszony vagy. (Papíron) 🤣🤣

2023. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
11-es, még mindig nincs igazad, de semmi gáz :D
2023. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%
15! 🤣🤣🤣🤣
2023. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanmar, koliba se lenne vele tartosan a szulo... meg se jarnak a kolisok szuleinek a nyakara a gyamugytol. Nagymama meg jobban tudja nevelni mint a kinevezett nevelo akire jut 150 gyerek es tojik a fejukre. (Voltam kolis gimiben)
jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!