Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit lehet tenni ilyen...

Vajon mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok itt a az olvasókhoz hogy van egy 10 éves kapcsolatom aminek tavaly októberben vége lett nagyon sok hülyeséget megcsináltam és a párommal elhatároztuk hogy elmegyünk egy párterápiára hogyha erre hozzuk ezt az egészet de februárban azt mondta hogy próbáljuk meg mentek szépen a dolgok augusztus elején kitalálta hogy mégse érez irántam semmit hogy legyen ennek az egésznek vége van egy 9 éves gyerekünk amit nagyon szerettünk volna Én még mindig szeretem nagyon sokat küzdök harcolok értük de ő azt mondja hogy nem akar semmit én nem tudok más nőre ránézni Nem tudok más nővel beszélgetni Nekem csak ő van szeretném őket visszakapni és egy boldog családot teremteni de a párom Nagyon makacs és nem akar semmit Nyilván ha nem vagyok velük állítólag hiányzok neki de nem úgy mint szerető mint egy barát ő nagyon szívesen eljön velem bárhova hogyha szeretném Nagyon sokat gondolok rá lyuk és nagyon jó lenne tényleg ha vissza kapnám minket szerintetek mit kéne tennem?
2023. szept. 11. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon sokat küzdök harcolok értük de ő azt mondja hogy nem akar semmit "

Ha nem akarja, nem tehetsz semmit.

Viszont lehetsz jó és kedves hozzá és a gyerekhez.

2023. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"mit kéne tennem?"


Meghúzni magad és felfogni, hogy ezt már elszartad.

2023. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha naponta kiírod se fogsz más választ kapni.

Hadd már béken az exedet.Fogd fel hogy nem akar tőled már semmit.

2023. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
A központozás teljes hiánya miatt pár sor után feladtam az elolvasását.
2023. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
A legjobb, amit tehetsz, hogy nem zaklatod. Lehet, hogy később még ő megy vissza hozzád. A gyerekkel továbbra is bánj jól, azzal csak jó pontokat szerezhetsz. Élvezd egy kicsit a szingli életet, nem olyan rossz az. Idővel vagy visszafogad az exed, vagy a te érzéseid is fakulnak, és találsz magadnak más nőt.
2023. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Megcsaltad, próbált rajta túllendülni, nem megy neki.
2023. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Kell neki még több idő.
2023. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Makacssag, ha valaki nem azt akarja, amit te? Es kuzdelem, mikor akarata ellenere a sajatod akarod rakenyszeriteni?

Na es a hulyesegeket is meg lehetne nezni, mennyire eufemisztikus szo arra, amiket takar.

2023. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elfelejteni és mást keresni!
2023. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tovább kell lépned és megbeszélni, hogy a kisgyerekkel felváltva töltsétek az időt.
2023. nov. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!