Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, hogy emiatt a...

Túlreagálom, hogy emiatt a kijelentésük miatt dühös vagyok rájuk?

Figyelt kérdés

Kisebb összejövetelt tartunk, amin kiderül az első gyermekünk neme. A keresztszülő jelöltek nem jönnek el azért, mert nincs kedvük ilyen (idézem:,,jelentéktelen eseményen, hülyeségen" részt venni.

Számítottam rájuk, hogy barátként ott lesznek mellettem a számomra fontos pillanatban. De azt mondják, nekik ez nem fontos,így nem jönnek és emiatt nem sértődhetek meg.



2023. szept. 25. 07:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
12%
Ilyenről még nem hallottam. Hogy derül ki? Kihúzzátok a borítékból a magzat kinagyított fotóját bekarikázva az ágyék résszel hogy van e ott valami. Netán mint egy szövetségi kapitány keretszűkítést tartotok a versenyben maradt keresztnevekkel kapcsolatosan és úgy derül ki??? Hányan és milyen távolságból hivatalosak erre az eseményre?
2023. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem vallásosak, hogyan tehetnek esküt arra, hogy keresztyén szellemben nevelik, neveltetik a gyereket? Mert a keresztszülök erre esküdnek a templomban.
2023. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%

Mikor fogja bárki felfogni, hogy Bubuka csak neked (jobb esetben) meg férjednek (is) lesz a világ közepe?


Ezzel a bugyuta külföldi majmolással meg nem maga a gyermeked a fontos, hanem kifelé élsz..

2023. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
15%
szerintem nem kell ezen túl sokat ugrálni, neki nem komfortos ez az instapicsogás, neked meg nagyon is. egyik oldallal sincs baj, de valószínűleg nem vagytok megfelelő barátok egymás számára.
2023. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
75%

"Ha nem vallásosak, hogyan tehetnek esküt arra, hogy keresztyén szellemben nevelik, neveltetik a gyereket?"


Rég nem erről szól ez. :D

Én konkrétan úgy vagyok keresztanyuka, hogy először a keresztlányom keresztelőjén voltam templomban, és azóta sem...

2023. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%
Ez picit túl lett tolva.
2023. szept. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
32%
25 a liturgikus szöveg aligha változott, max a keresztszülők lettek trógerebbek. Téged hol kereszteltek, ha keresztszülőként voltál először templomban?
2023. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem vallásosak, akkor hogy lesznek keresztszülők? Mi értelme van akkor a keresztelőnek, miért nem névadó lesz inkább? Mert a keresztelő nem arról szólna, hogy cuki kis ruhában pózolunk a babával a templomban, mert kell a Facebookra/az Instagramra a lájkokért a fotó.

Az meg, hogy a bulira nem mennek el, nem egy nagy tragédia. Nem mindenkinek fontos egy ilyen esemény. Az is lehet, hogy más dolguk van aznap, vagy teljesen mindegy nekik, milyen nemű a baba, mindenképpen szeretni fogják.

2023. okt. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!