Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viseltétek temetésen a...

Hogyan viseltétek temetésen a tömeget?

Figyelt kérdés
Nekem egyenesági, az egyik legközelebbi családtagom temetése lesz a héten. Nem elég a mély fájdalmam, de a temetésen eszméletlenül sokan leszünk... Rosszul vagyok a gondolattól is, hogy ott kell állnunk és tömegiszonyom is van....

jan. 29. 08:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Szívem szerint nem engedném a nyilvános temetést, csak a szűk család lehetne ott. De senkit sem foszthatok meg a végső búcsúzástól, ráadásul Ő egy olyan ember volt, akit a városunkban szinte mindenki ismert és szeretett.... Szóval több százan leszünk :(
jan. 29. 08:59
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Én sem szeretem a tömeget, de azért ez nem olyan, mint egy koncert.

Ha rosszul vagy, akkor vonulj félre, ülj le egy padra, vagy menj haza. A családod biztosan meg fogja érteni, ha nem tudsz végig ott lenni.

jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Észre sem vettem. Utólag mesélték el a közeli ismerősök, hogy mennyire sokan voltak. Azt hittem elájulok.
jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Ha tényleg komolyan gyászolod, akkor nem azt fogod figyelni, kik jöttek el a temetésre
jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem érdekelt, mert ez nem olyan, mint egy koncert.


A szűk családtagok közelben voltak, a többiek meg szétszórva, nem "tömegnyomor".

jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
95%
Életem egyik, ha nem legdepressziósabb időszakában volt az egyik nagyszülőm temetése. Szintén kisvárosban, mindenki ismerte tisztelte. Én nem emlékszem hogy tudtam volna, hogy ott lesz a "fél" város. De az a megdöbbentő, hogy szerintem a mély lelkiállapotomban már nem okozott semmilyen nehézséget hogy olyan sokan voltak a temetésen. Egyszerűen volt már elég bajom, ez már nem osztott nem szorzott. Kicsit paradox, de ezt már többször észrevettem.
jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%
Az biztos, hogy ebben a helyzetben nem magamat sajnáltatnám.
jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

A mély fájdalom el fogja nyomni a tömegiszonyodat.

Pontosan úgy, mint amikor fáj a fejed, és kalapáccsal véletlenül az ujjadra ütsz. Az erősebb inger kioltja a gyengébbet.

Amúgy tömeg lehet, de zsúfoltság nem lesz, szétszóródik a sokaság.

jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Én hatul álltam...vége lett leléptem.
jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%
énénén te mindenből kihozod hogy sajnáljanak ?
jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!