Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő és diplomaosztó, ki...

Esküvő és diplomaosztó, ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés

Júliusban lesz a mostohatestvérem esküvője, a héten tudtam meg, hogy másnap pedig nekem lesz a diplomaosztóm.


Az esküvő az ország másik végében lesz, nekünk 10-től lesz az ünnepség. Előtte készülődés, fodrász stb. Nem érnék ide az esküvő helyszínéről, ha ott is alszom.


Mondtam a mostohatestvéremnek, hogy a szertartásra, vacsorára elmegyünk, de a lagzin magán nem maradunk ott.


Meg van sértődve, hogy ő erre az esküvőre vár már 10 éve, hogy tehetem meg ezt vele... Ha egy sima alapképzést végeznék el, nem akarnám ennyire a diplomaosztót. De egy nehéz szakról beszélünk, rengeteg tanulás és energia volt nekem ez a 6 év, szeretném "rendesen" átvenni a diplomámat, a barátaimmal együtt, lezárni az életem e fejezetét. Nem csak átvenni a TO-n utólag a diplomámat...


Most ott tartunk, hogy a nevelőapám közölte, így nem is kell menni egyáltalán az esküvőre, ezentúl az utcán se köszönjünk a lányának és hogy ezzel mi "átléptük a vörös vonalat". Rosszul érzem magam, mert nyilván szívesen lennék ott, de a diplomaosztóm is fontos nekem.


febr. 9. 13:12
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
16%

"...Ha arra nem képesek, hogy ne a diplomaosztód előttre rakják a fehér ruhás faxnijukat, valszeg soha nem is néztek semmibe... "


Bakker, azért az esküvőt nyilván nem ezen a héten tervezték el. Amugy átlag embernek a saját élete eseménye jóval fontosabb, mint másé ergo nekik az esküvő a fontos, a kerdezonek meg a diploma osztó. Lehet veszekedni, hogy esküvő lehet több is - ugyanúgy lehet diplomaosztó is több. Kinek mi a fontos. Házasodni is lehet csak az anyakonyvvezeto előtt kettesben és a diplomát is at lehet venni máskor.

febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
17%

"Diplomaosztó 10000x fontosabb mint egy esküvő"


Hát a saját diplomaosztójukat többen hagyják ki, mint a saját esküvőjüket, ugye. De majd mindenki eldonti, neki mi a fontosabb. Itt a kérdés már rég eldőlt

febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
19%
A menyasszony mit mond?
febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
44-es: Olvasd vissza a 2. oldalon a kérdező karácsonyos sztoriját. Szerintem nem lesz kérdés, mennyivel különb a lánya, mint az apja.
febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
90%
Ez volt a 19. komment, amúgy, most néztem meg. Ez még a 44-esnek.
febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 babyboom567 ***** válasza:
92%
Ez a kérdés különben fel sem merült volna,mert itt nem kell választani, ez nem egy olyan helyzet.A saját diplomaosztódra mész el, a mostohatesód meg a saját esküvőjére.ÉS PONT.
febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekiállna hisztizni megmondanám neki, hogy NEM megyek az esküvőjére. Pont.
febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a hisztinek semmi köze az esküvőhöz.

Csak egy újabb magaslabda, amit egyből igyekszik lecsapni a fater, hogy megmutassa mi a különbség a lánya és közted.

Mindegy, hogy mész vagy nem, úgyis talál majd fogást és valószínű alig várja hogy vmi tálaló, sértőt odavágjon.

Nem kell elmenni, kapcsolatot sem kell tartani.

febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező?
febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha hat év tanulás az orvosi egyetemet jelenti, akkor iszonyú büszkének kellene lenniük. (Meg amúgy is egy normális családban….)

Nekem is idén lesz hat év szenvedés után a diplomaosztóm, tesómnak meg idén kötik be a fejét. Egymás eseményét szinte jobban várjuk. :D Mennyasszonyi ruha mellé nézegeti a diplomaosztómra is a ruhákat már.

Sajnállak Kérdező, hogy nem tisztelnek téged még annyira se, hogy megköszönjék a te gesztusodat.

febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!