Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-konkrét ötlet ami segítene...

Van-konkrét ötlet ami segítene nekem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a szüleim régebben váltak el, én anyukámmal élek, az öcsém pedig apukámmal él, valamint a nagyszüleimmel egy két hálószobás lakásban. Most pedig édesanyám pedig kitalálta, hogy most külföldre szeretne menni dolgozni, én pedig itt maradnék a tanulmányaim miatt, viszont el kellene költöznöm egy teljesen másik városba, amit eddig még csak hallásból ismerek, életemben nem voltam még ott és kollégiumban lennék. A problémám itt az, hogy anyu június közepén menne ki külföldre, és nyáron nem tudnék hol lakni, mivel szeretnék abban a városban maradni amiben élek, nyárra és diákmunkát vállalni, mivel anyu nem finanszírozza a költekezéseimet. Apu viszont nem engedi hogy egész nyáron itt lakjak náluk, mivel nincsen elég hely. A barátaimhoz nem tudok menni, mivel nem vagyunk olyan viszonyban, és nem is szeretnék odapofátlankodni hozzájuk, hogy lakhatok-e ott. Tudna valaki esetleg tanácsot adni hogy mit kezdjek ebben a helyzetben? (mivel 16 évesen nem hiszem hogy bérelni tudnék valamit haha) A válaszokat nagyon megköszönném előre is.

ápr. 6. 16:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 Ezt úgy hívják, hogy kiskorú veszélyeztetése és nem dícséretet szoktak érte adni... Kihez költözöl?
ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Anyukám bátyjához. Biztos helyen leszek és elvileg papírok is lesznek róla :)
ápr. 15. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!