Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy sokáig ezzel...

Normális, hogy sokáig ezzel piszkáltak?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy tudom, hogy van itt egy lábfétises a gyakorin (lehet, nem is egy), de én nő vagyok, és a kérdés komoly.

Remélem, a fétises h@lyék ellenére még ki lehet írni egy ilyen kérdést is.

Szóval a családom nőtagjainak lába mind kicsi, 35-36 körüli, a legnagyobb 37-es. Mindenki alacsony nálunk, én is.

Mindig azt mondták, hogy ez a nőies, a kis láb, ezért aztán kamaszkoromban mindig 37-es cipőket kaptam, még akkor is, amikor már javában nyolcas volt a lábam, mert nem hitték el! Persze, mutattam, hogy ebbe belemegy a lábam, abba nem, akkor meg jött az, hogy az mekkora cipő már, ne azt hordjam, nagyon nem nőies.

Azóta, felnőttként már van, amiből 39-es is kell (pl téli csizma), de a mai napig hallgatom vendégségben, hogy kié ez a csónak? ja, a tiéd? nem apádé?

Azért ez rosszulesik.


ápr. 27. 10:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Egy-egy beszólást el lehet engedni a füled mellett. Ha egész életedben hallgatod, az a csoda, hogy nem b.szod pofán a "viccelődőket".
ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kérdezek. Tehát az nem tisztességes, hogy te visszaszólsz, az viszont rendben van, hogy allandóan csesztettek érte?

Mi akkor a kérdés?

Borzasztó, hogy ennyire utálják magukat az emberek, hogy nem állnak ki magukért.

Normális, hogy rosszul esik. De komolyan, mi a terv ezzel a kérdéssel? Miért írtad ki?

ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... A lábméret pont egy olyan dolog, amiről az ember egyáltalán nem tehet. Mit csinálj? Vágjál le belőle mint Hamupipőke mostohatestvérei? Nem, egyáltalán nem normális, hogy ezzel csesztetnek. Az meg végképp nem, hogy nem voltak hajlandóak megfelelő méretű cipőt venni neked.
ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban pont fordítva van, mindenkinek nagyobb a lába, mint az enyém. 35-ös a méretem, de senki nem piszkál érte. Merd kinyitni a szádat.
ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én lábam 39-es, a lányomé 42-es. Mondjuk magasabb is tőlem majdnem 10 cm-rel. Soha nem piszkálta senki ezzel, meg amúgy is mit csinálna, vágjon le belőle? Nem normális az, aki mást a lábmérete miatt piszkál, én biztos, hogy visszaszólnék úgy, hogy többé nem mondana semmit rá.
ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

a 38-as, 39-es láb az teljesen jó. Egyáltalán nem túl nagy egy nőnek se :D

amúgy milyen magas vagy ehhez a lábmérethez?

ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
155 cm. Inkább mély.
ápr. 27. 14:35
 18/20 anonim ***** válasza:
25%
Mondd azt, h nagy lábon szeretsz élni, és nevess a sok hülyén 😝
ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy kinek hányas a lába?

Ez abnormális. Hát akkora amekkora, mi az, hogy csónak.

Nekem 39/40-es volt, 2 gyerek után 41-es lett. Mellé 174 cm vagyok.

A nagy lányom 10 éves és 36-os a lába és 145 cm magas. Az apjának 44-es.

ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem normális, és a 39 szerintem se nagy, nekem 40/41, de mivel férjemnek 45/46 ezért egyáltalán nem érzem nagynak.

Amúgy akkor az egész család ilyen alacsony? Mondjuk ha így is van és mindenki ilyen apró lábú, akkor se értem, hogy máshol vendégségben vagy akárhol, nem láttak még ekkora cipőket vagy mi?

ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!