Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora hibát követtem el?...

Ekkora hibát követtem el? Tényleg ilyen nagy baj?

Figyelt kérdés

Este behisztizett a párom, mert egy órát kint voltam a kutyával, mert leálltam beszélgetni. 7től 8ig várt rám (szüleimmel lakom), és mikor 8kor hazaértem, elkezdett velem veszekedni. Azt mondta, hogy az csak hab a tortán, hogy nem vittem magammal telefont.

Nem voltam messze, tudta hol vagyok, utánam jöhetett volna. Ehelyett hisztizik, hogy a szobámban várt rám egy órát.


2010. nov. 3. 02:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Eddig mindig együtt aludtunk, most hogy hazament a szüleihez, nem tudok aludni. :(
2010. nov. 3. 02:56
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
hát,mivel nem vitted el telefonod,aggódott ,hogy mi van veled..:S
2010. nov. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te a fiú vagy ,vagy a lány ?
2010. nov. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Amennyoben nő!vagy,majd mellettem feküdhetsz,de aludni velem sem fogsz!!!
2010. nov. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Marhaság! olhából, elefánt! A telefont meg minek vinnéd a kutya sétához????
2010. nov. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
elfoglalhatta volna magát valamivel, a kutyának is kell a séta..vagy menjen utánad vagy tv-zzen addig nálad, minek hisztizik baromságokon...
2010. nov. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
* bolhából
2010. nov. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A lakásunktól 5 percnyire voltam, tudta hol vagyok, ha aggódott volna, utánam tudott volna jönni...
2010. nov. 3. 08:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Féltékeny és nem hiszi el a két szokatlan körülmény egyidejű egybeesését.


A nők ezt nem nagyon szokták tolerálni a férfiaknak, mármint azt, hogy intuitív úton igyekeznek válaszokhoz jutni.

2010. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

A telefon a te pórázod, ezt képzeli legalább is a te drágalátos párod. A helyedben leszoktatnám erről.

Amúgy meg, tényleg bolhából elefánt...

2010. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!