Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora hibát követtem el?...

Ekkora hibát követtem el? Tényleg ilyen nagy baj?

Figyelt kérdés

Este behisztizett a párom, mert egy órát kint voltam a kutyával, mert leálltam beszélgetni. 7től 8ig várt rám (szüleimmel lakom), és mikor 8kor hazaértem, elkezdett velem veszekedni. Azt mondta, hogy az csak hab a tortán, hogy nem vittem magammal telefont.

Nem voltam messze, tudta hol vagyok, utánam jöhetett volna. Ehelyett hisztizik, hogy a szobámban várt rám egy órát.


2010. nov. 3. 02:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha keres, majd elbeszélgetek vele.
2010. nov. 3. 17:22
 12/12 anonim ***** válasza:
igaza van. tudtad h vár rád,de te nem mentél haza. az meg h utánad mehetett volna? hogy jött volna az ki? de te viszont hazaszaladhattál volna szólni neki h összefutottam x-el,nemsokára jövök. vaygis igen,te vagy a hibás,ez bunkóság volt
2013. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!