Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora bűnt követtem...

Tényleg ekkora bűnt követtem el? Vagy csak túlreagálta?

Figyelt kérdés

Tegnap meglátogatott az egyik régi ismerősöm (kb 80 km-rel arrébb levő városban lakik, május óta nem láttuk egymást). Párom dolgozott, nekem meg semmi dolgom nem volt, ezért mondtam az ismerősnek (ffi, párommal egyidős), hogy találkozzunk, ha már a városban van. Találkoztunk, kb 2,5 órán át sétáltunk. Párom ezt este megtudta, kiakadt. Azt mondta, gondolkozik rajta, hogy együtt maradjunk-e ezek után. És azt vágta a fejemhez, hogy szánalmas vagyok, mert vannak gondjaink (amiket nem tudunk megbeszélni, mert Ő nem hajlandó), és én máris kifelé kacsintgatok, pasizok.

1. Sokkal jobban örültem volna, ha párom nem dolgozik vasárnap szívességből (szombaton is dolgozott, INGYEN!), és vele lehetek, akkor nem az ismerősömmel találkozok.

2. Én már napok óta kérem, üljünk le beszélgetni. Gondjaink vannak, ebben én is hibás vagyok, de én szeretném ezeket megbeszélni. Ő nem.

3. Régebb óta ismerem ezt az ismerőst, mint a páromat, és a párom tudja, hogy a barátaim 80%-át fiúk teszik ki.


Mikor tegnap délután felhívtam a párom, hogy mikor végez (5 körül), azt mondta dolgozik, később kiderült, épp sörözött. Nem kezdtem el cirkuszolni a kis füllentés miatt, rendben, egész héten dolgozik, pihenésképp megérdemel 1 sört, vagy 2-t. Ő ahogy megtudta, hogy én egy férfivel sétáltam, elkezdett cirkuszolni. Be szerettem volna mutatni őket egymásnak, a párom nem akarja megismeri. Mit tehetnék akkor? Egy régi barátságot dobjak el azért, mert a párom féltékenykedik? Tényleg én vagyok a hülye, mert a páromnak igaza van vagy csak túl dramatizlája? 19L


2009. szept. 21. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem ártott volna szólni előtte, hogy tudta meg? Mert az se mindegy,h Tőled vagy más "kedves" ismerőstől.

Egyébként szerintem túldramatizálja, és jogosan vitázhatnál te is azért amiért hazudott Neked.

2009. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te szakíts vele, mert jobb, hogy most derült ki, hogy a párod ilyen hisztis, mint ha évek múlva házasságban készítene ki, ha csak szóba mersz állni valakivel a múltadból.
2009. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Miután végzett, én meséltem el neki, hogy mekkorát sétáltam, egészen elfáradtam, kellemes idő volt stb. És egy ismerős kérdezett rá, hogy kivel. Elmondtam, és a párom ekkor akadt ki. Már előtte is ideges volt, láttam rajta.


Reggel már azt mondta, nem tudna elhagyni, mert szeret. És én sem akarom elhagyni, mert szeretem.

2009. szept. 21. 12:43
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
akkor kezdj hozzászokni hogy ennél már csak hisztisebb lesz 8tapasztalat)
2009. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Ne hagyd annyiban,a gondok nem oldódnak meg maguktól, meg kell beszélni!

Nem követtél el bűnt,azzal sétálsz és beszélgetsz,akivel akarsz.Este te mondtad el neki, vagy valaki mástól tudta meg?

Nem értem, ha a párod tudja, hogy sok fiú barátod van, akkor mit hisztizik?

Azt gondolta mindenkivel megszakítod a barátságot, mert Ő van neked?

Nagyon toleráns vagy, nem a sör miatt,hanem mert megtudtad a füllentését, és nem kérted számon.

Soha ne dobd el a barátaidat egy pasiért se!!!!!!!

2009. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Eddig nem hisztizett. Legalábbis ilyen miatt nem.
2009. szept. 21. 12:48
 7/16 A kérdező kommentje:

Tőlem tudta meg, nem tagadtam le hogy férfivel voltam (pedig megtehettem volna).

Én szeretném ha leülnénk beszélgetni. Ő az, aki nem akar. Aki arra vár, hogy majd maguktól megoldódnak a problémák.

2009. szept. 21. 12:49
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
á, ilyen alkat, sokat fogsz szenvedni mellette. Nekem is ilyen volt az első férjem. Hosszú távon nem egészséges ilyennel élni.:((
2009. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod, jobban járnék, ha elhagynám?
2009. szept. 21. 13:09
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Lehet hogy egyszerűen csak rossz napja volt,ingerültebb,nyűgösebb,érzékenyebb az átlagnál olyankor az ember.Szerintem nem kéne rögtön ezért elhagyni...Kicsit túlreagálta a dolgot,de szeret,hiszen féltékeny!

Az én Párocskám is hasonló típus,sőt,a beszélgetés sem az erőssége,ha lehet kerüli,de ezektől eltekintve nagyon nagyon jól megvagyunk!!!

Viszont az ilyen sörözős-dolgozós füllentéseket nem igazán nézném el...Én nem bírom elviselni ha hazudnak nekem!Inkább fájjon,hogy azt mondja,"bocs,kicsit ki vagyok,ma nem találkozunk,haverral vagyok" vagy valami,minthogy "dolgozok"...

2009. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!