Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a féltékenységemet? :S (folyt. Lennt)

Figyelt kérdés

na szóval 2,5 éve van barátom megvagyunk,szerelmesek vagyunk stb. nemrég elkezdett egyre jóban lenni az egyik csaj oszt.társával,ő mondta h ez csak barátság és nincs okom féltékenykedni,meg h engem szeret, és h régebben is voltak lány barátai.mondta h ne legyek féltékeny,mert ez őt kikészíti. 1,5 év múlva megyek fel hozzá Pestre, koleszban leszek,sokkal többet fogunk találkozni, és akkor mi lesz,ha addig még mindig meg lesz neki a csajbarátja?! majd azt mondja h nem ér rá,mert vele megy el vhova.. :S megőrülök,ha már a csaj is eszembe jut,minden nap látja ,mellette ül ,vele van, nekem meg csak a hétvégék jutnak... 1 hónapban 3 hétvége...

elvileg semmi okom aggódni,meg bízok benne,vagyis szeretnék,mert szeretem nagyon, és ő is , csak a csajnak ír egyfolytában facebookon,linkel neki képeket,likeolja mindenét, az egyik rajzán megjelölte a csajt,amit a csaj kirak ahhoz hozzászól vmit, amikor 1szer a csaj írt neki smst h nézzen meg vmit, (már kivolt kapcsolva a gépe,áramtalanítva stb) és egyből ugrott h megnézze..


kb görcsbe rándul a gyomrom amikor ezekre gondolok,meg sírhatnékom van,de nem tilthatom meg neki h ne beszéljen vele stb.


ja és még vmi,szalagavatón is vele fog táncolni... pff..


2010. nov. 18. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat en teljesen megertelek teged, kedves kerdezo.

En ilyesmit nem turnek el. Belehulyulnek egeszen.

2010. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
ne légy olyan mint akinek a tulajdon a asrác,ő a barátod,párod nem szabad így viselkedni.ha szeret akkor szeret és nem fog megcsalni,csak ne hándigáld fel neki mert akkor bosszúból is képes sztem megtenni
2010. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Na ebben az esetben én is kb megőrülnék...nem tudok segíteni..csak annyi: légy résen, ne bízz feltétlenül a srácban.
2010. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

ne aggódj, én is kiakadnék.

próbáljatok kompromisszumra jutni. mondd el neki (nem hisztizve, nem összevissza,hanem ülj le mellé, fogd meg a kezét, nézz vele szembe és komolyan) hogy téged hogyan érint ez a dolog. hangsúlyozd ki hogy megbízol benne és hogy vegye figyelembe, hogy tudod nincs okod féltékenykedni, de ezt érzed és vegye komolyan hogy ez bánt téged.

2010. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
79%

hát menjen a fenébe a csaj is, hogy mi a fenének zavarja, ha tudja h veled van? mit írogat neki sms-t még olyankor is?

nem hiába érzed amit érzel. a nők megérzik az ilyesmit!!! higgy magadnak!!!!

2010. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát figy, nekem is fiú a legjobb barátom. A mostani párommal is, de minden barátommal közöltem, hogy ne kényszerítsenek választásra, mert őt fogom akkor választani. ez egy 15 éves barátság, nem fogom sarokba vágni egy féltékenykedő pár miatt. Íme élő példa hogy van ilyen is. bízz benne, vagy szakíts, mást nem tehetsz, főleg ne zaklasd hogy ne barátkozzon vele.
2010. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

de ez egy párhetes barátság.szal eddig nem voltak ennyire jóban meg minden. és a csaj hajtott rá annó, még mielőtt összejöttünk,aztán amikor összejöttünk lekopott,de most meg olyan mintha a barátom menne utána,vagyis hát kölcsönös és beszéltem oszt.társaival és ők is mondták h együtt mennek le kávézni,meg együtt mennek mindenhova stb. azt azért hozzáteszem h kb 35 fős osztályban van 3 csaj, és ő legszebb kinézetre,meg hát kicsit fiús is,ezért mindig a fiúkkal,leginkább a barátommal lóg szünetekben ,suliban. szerencsére eddig nem mentek sehova suli után, de már tervezték,csak a csajnak közbejött valami...

megbeszéltük,mondtam neki,hogy ez zav

2010. nov. 18. 19:10
 8/14 A kérdező kommentje:
* hogy ez zavar engem,mondta h ne zavarjon,mert lehet h későbbiekben is jóban lesznek és egyre jobban kezdi megkedvelni és h egyre jobb barátok,mondtam neki h ez nálunk is így kezdődött,h barátság aztán szerelem,aztán mondta h nálam más volt, h nálam egyből tudta h szeret .. áhh
2010. nov. 18. 19:12
 9/14 A kérdező kommentje:
szerintetek jogosan érzem a görcsöt a gyomroban? jogosan vagyok féltékeny? vagy átalakultam netalántán h*lye p*csává,aki mindenért nyavalyog?!(ez az első eset a féltékenységre 2,5 év alatt)
2010. nov. 18. 19:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is kiakadnék mint a sezlonrugó. Ép ésszel biztosan nem bírnám ki. De hasonló esetben a párom se. Ezért nálunk ez a nagyon szoros írogatós barátságok ki vannak csukva. persze nem a többéves régi barátokra gondolva itt hanem ezekre az "új ismeretségekre"... Nekem is van egy-két barátom fiúk, akik több éve barátaim ( az egyik már 11 éve) és rájuk nem féltékenykedik mert tudja hogy olyan értelemben egymásra sem tudunk nézni. neki is vannak ilyen barátai. De az hogy új csajokkal ismerkedjen barátkozzon.. Teljesen kizárt..
2010. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!