Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a féltékenységemet? :S (folyt. Lennt)

Figyelt kérdés

na szóval 2,5 éve van barátom megvagyunk,szerelmesek vagyunk stb. nemrég elkezdett egyre jóban lenni az egyik csaj oszt.társával,ő mondta h ez csak barátság és nincs okom féltékenykedni,meg h engem szeret, és h régebben is voltak lány barátai.mondta h ne legyek féltékeny,mert ez őt kikészíti. 1,5 év múlva megyek fel hozzá Pestre, koleszban leszek,sokkal többet fogunk találkozni, és akkor mi lesz,ha addig még mindig meg lesz neki a csajbarátja?! majd azt mondja h nem ér rá,mert vele megy el vhova.. :S megőrülök,ha már a csaj is eszembe jut,minden nap látja ,mellette ül ,vele van, nekem meg csak a hétvégék jutnak... 1 hónapban 3 hétvége...

elvileg semmi okom aggódni,meg bízok benne,vagyis szeretnék,mert szeretem nagyon, és ő is , csak a csajnak ír egyfolytában facebookon,linkel neki képeket,likeolja mindenét, az egyik rajzán megjelölte a csajt,amit a csaj kirak ahhoz hozzászól vmit, amikor 1szer a csaj írt neki smst h nézzen meg vmit, (már kivolt kapcsolva a gépe,áramtalanítva stb) és egyből ugrott h megnézze..


kb görcsbe rándul a gyomrom amikor ezekre gondolok,meg sírhatnékom van,de nem tilthatom meg neki h ne beszéljen vele stb.


ja és még vmi,szalagavatón is vele fog táncolni... pff..


2010. nov. 18. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem gáz, hogy lánybarátja van, hanem az, hogy úgy tűnik túl sokat foglakozik a lánnyal.


A helyedben én megmondanám a barátodnak, hogy ha ennyire jóban vannak Te is szeretnéd megismerni ezt a lányt. Hiszen a szerelmed barátaival szeretnél megismerkedni, jóban lenni stb. Ha találkoztok hármasban sok minden kiderül..


Különben én is voltam hasonló helyzetben. A páromnak volt egy lánybarátja, aki szerintem hajtott a páromra. Viszont ő nagy naivul azt mondta, hogy nem, dehogyis a csaj nem akar semmit tőle. Aztán egy alkalommal találkoztam a csajjal. Én próbáltam beszélgetni vele tök kedvesen (mintha elhinném, hogy ő csak egy kedves jó barátja a páromnak). A csaj viszont bunkóm volt velem, átnézett rajtam stb. Na a páromnak akkor nyílt fel a szeme, azóta nem áll szóba vele.

2010. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon jól érzed, hogy baj van, de ezzel a viselkedéssel pont azt éred el, amitől félsz. Én is hasonló helyzetben voltam. Megtaláltam egy levelezésüket. Teljesen ártatlan, de nagyon nagyon erős vonzalom van köztük, ez simán lejön. Nyelvtanfolyamon voltak együtt pár hónapig. Megtaláltam a csajt iwiwen, és egyértelmű, hogy nálam sokkal jobb nő. Párom meg a tanfolyam vége óta megzakkant. Nem ment újabb kurzusra, mert az a tanár más, és a csoporttársak se olyanok, mint a régi...Fura volt nekem, mert soha semmit nem szokott feladni. Mintha bánkódna. Épp ezért kutakodtam amikor úgy felejtette a levelezését és azonnal összeállt a kép. Bizonyítani nem tudom, mert valójában semmi nem volt a levelekben, és mégis.

Én elé álltam és megkérdeztem, miért bánkódik? És hogy ha esetleg egy volt tanfolyami társa hiányzik, miattam ne szenvedjen, nyugodtan válassza őt. Erre lekiabálta a fejem, hogy nem tudja, miért mondok most ilyeneket, hiszen annyira jó a kapcsolatunk mostanában, neki nem hiányzik más lány, engem szeret, bla-bla-bla...Igazat mond amúgy, mert nem ismeri saját magát és sose vallaná be magának se, hogy padlót fogott a csaj miatt, aki amúgy foglalt. Csak én érzem.

Nagyon szépen megkért, hogy ne akarjam rábeszélni őt más lányra, nyugodjak meg, el fog menni, ha már nem akar velem lenni.

Ez van. Én nem kapaszkodnék a helyedben így belé. Mit érsz vele, ha tiltasz dolgokat? Senki sem szeret rab lenni. Engedd el...lehet hogy nem kapod vissza, de nem tudsz mást tenni.

2010. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én sem tudnám ezt elviselni. de ezzel csak tönkreteszed magad . el kell döntened, hogy az állandó görcsölést és stresszt választod(ez nem fog változni), vagy erőt veszel magadon, és inkább a kiegyensúlyozottabb életet választod nélküle.igaz, az elején szörnyen fájni fog a fiú hiánya, de ha reálisan nézed a dolgokat: havi 3 hétvége miatt ne tedd tönkre magad!!
2010. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mutatkozz be a csajnak. Menjetek el valahova együtt, beszéllgess vele a kedvenc dolgairól, (facebook lehet jó infóforrás), legyetek barátnők.

Ha a csaj nem lelketlen, így már tuti nem mászik a pasidra, hisz nem csak egy kép leszel a számára, hanem egy hús-vér ember, akit ráadásul kedvel, ha ügyes vagy.

Nálunk is volt ilyen egy munkatársnő, aki később be is vallotta, hogy tetszett neki a párom, de miután megismert nem akart velem kib@szni. Ő volt a koszorúslányom az esküvőnkön.

2010. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!