Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalni; megbocsatani!?...

Megcsalni; megbocsatani!? Legyözni!

Figyelt kérdés
Halli 6 eve vagyunk a ferjemmel 1 par, ket lanyunk van, egy3 eves es egy 6honapos. Soha nem volt felhötlen a kapcsolatunk es ennek következmenyei is lettek.2evvel ezelött megbantasbol megcsaltam a ferjemet. Egesz idaig birtam titokban tartani, alig 2hete elmeseltem neki. azt gondoltam mindennek vege lesz. De ö hihetetlenül reagalt. Elöször kiborult beszelhetetlennel valt, majd kesöbb kerdesekkel bombazott. Miert, kivel mikor, meddig es stb. elmeseltem neki mindent. Latomasaim szerint elfogadta, de meg nem dolgozta fel. Azt mondja együtt erösek vagyunk es segitsek neki a dolgokkal tisztaba jönni. Szeret engem es mondja h szüksege van ram. Napokig meg a munkajat is lemondta, privatra es hivatalosan is. Azt mondta veünk (a gyerekekkel es velem) szeretne lenni. Nagyon jol esett nekem, de ez csak növelte a lelkiismeretfurdalasomat. Ugy erzem nem erdemlem meg öt. De akkoriban nekem se volt könnyü, söt a dolgokban amit tettem en sem ereztem jol magam. De megtettem, massal voltam, megha rövid idöre is. Akkor nekem fajt, most pedig neki, ö szenved. Aucs! Nem tudom mit tegyek, h segitsek neki es a szitunkon, h enyhithessem a fajdalmat. Tudom h mi van nekem itthol, es eppen ezert is. Szeretnem ha jol menne neki. Megbantam. De ez nem eleg! Visszaforditani nem tudok semmit, de azt TUDOM h többet ilyenre nem lesz alkalom! Ha tudjatok h hogyan gyözhetnenk le ezt a nyomast a kapcsolatunkon, akkor. Tyjha.
2011. ápr. 5. 17:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
elég papucs, a helyébe már otthagytalak volna a francba, nem érdemled meg
2011. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Nem a nő vagy a férfi hibaja ha boldogtalan egy kapcsolat kettőn áll a vásár.
2011. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%

hát én nem nevezném papucsnak. mégiscsak 6 év+gyerekek, meg még szeret is. Szerintem ami a legtöbbet segít az az idő. A másik dolog az, hogy mutasd ki, hogy mennyire szereted: ölelésekkel, hosszú beszélgetésekkel, szavakkal. Egy kicsit "pátyolgasd" és mutasd ki, hoyg megérted. Szerintem az a legfontosabb, hogy beszéljétek meg. Gondolom ez már megvolt. Ezután pedig próbáld meg kerülni a témát, még akkor is, ha mindektten sokat gondoltok rá. hát ennyi amit most tanácsolni tudok. Kitartást!

.

2011. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
36%

Ahogy az első is írta: papucs!

Nem ilyen nőt érdemel maga mellé, hanem olyat, aki őszintén szereti, és tiszteli őt!

2011. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Amúgy van különbség ha azért csalod meg a párodat mert elhanyagol stb,mint hogy csak megbántástásból,ott ahol a másikat meg akarod bántani már rég se szeretet se tisztlet nincs,de legfőképp a kapcsolatnak van nyekk.
2011. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
PAPUCS....???szerintem meg egy iszonyat jo , megertö ferfi, ami neked soha nem vol/lesz., vagy te magad nem leszel mert ferfi vagy...nem arra vok kivancsi h te mit tennel a hellyeben, hanem h hogyan gyözzük le együtt ezt a hibat! ha nem erted meg a kerdesem akkor olvasd el meg eljut az agyadig, vagy ne szapulj, eleg xar ez igy is nem gondolod!? remelem te soha nem teszed meg az en hibam, ha megis majd akkor megerted milyen ez a helyzet!Amugyis a nök megcsalnak ha megbantva vannak,(megbantva meg sok es komoly hibak ) a ferfiak pedig azert h több csaj kerüljön a listara...
2011. ápr. 5. 17:14
 7/24 anonim ***** válasza:
7%
Hát....Én azért elküldeném egy nálad sokkal fiatalabb és szebb/csinosabb/véknyabb prostihoz, akkor legalább nem lenne az hogy bezzeg őneki senki más nem volt csak neked, legalább akkor szexáluis téren egyenlők lennétek, még ha érzelmileg még mindig te lennél az aki a másikat megbántotta.
2011. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

"Amugyis a nök megcsalnak ha megbantva vannak,(megbantva meg sok es komoly hibak ) a ferfiak pedig azert h több csaj kerüljön a listara..."


Egészen eddig még szimpatikus voltál, de ez csak a felszin

Nem láttad be a hibád, mentegeted magad.

Ha pasi csinálja az szemétség de ha a nő arra van kifogás.

Szánalmas vagy


Tényleg nem érdemled meg.

2011. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
kérdező, szerintem az ilyenekkel ne foglalkozz. Az ember hibákat követ el, és mondjuk velem még ilyen nem esett meg, de egy az, hogy itt az okokat sem tudják, és szerintem örülj, hogy ilyen férjed van. Szerintem 6 év után gyerekekkel, szeretettel, megértéssel, az ilyen eseteknek nem a szakítás a megoldása. Csak van aki ezt nem fogja fel. Nagyon nehéz helyzetben lehettek, én szurkolok, hogy minden rendbejöjjön.
2011. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Már megbocsáss kérdező, de ha köztem és a férjem között probléma/vita van, akkor leülünk és megbeszéljük, nem pedig besértődök és rögtön az első adandó alkalommal félrekúrok.


Ezután össze teheted a két kezedet, hogy még szóba áll veled! De az is lehet, hogy csak a gyerekekre van tekintettel, máskülönben előfordulhat, hogy már rég menesztett volna téged. (amit meg is értenék).


Nevetséges a hozzáállásod! -.-"

2011. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!