Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni anyámmal?...

Mit tudok tenni anyámmal? Betegen elzavar suliba

Figyelt kérdés

Már írtam ki ezzel kapcsolatban egy kérdést, miszerint felhívtam, hogy lefekszem pihenni, mert nem vagyok jól.

Nemrég ért haza, első dolga volt, hogy úgy megvert, mint 1 kutyát, és most pedig belázasodtam. Fáj mindenem, rengeteget sírtam ma, és nem tudom, mit tegyek. Azt mondja, egy iskolakerülő sz@r vagyok, hozzátette, ha holnap nem megyek suliba, elvitet intézetbe. Mit csináljak?


16L


2010. nov. 21. 20:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
:O Minden rendben van anyukádnál? :s
2010. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet hogy a sírástól lázasodtál be.Miért ilyen veled?

Egyedül nevel?Van tesód?

2010. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem vitethet intézetbe:)
2010. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudod esetleg megkérni az egyik barátnődet, hogy holnap ne menjen suliba azért, hogy te felmehess hozzá? Esetleg anyukájával beszélj, hogy legyenszíves leigazolni neki ezt a napot...
2010. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Menjél be az iskolába és ha még mindig szarul vagy, menj el az iskola orvoshoz. Ha ő is úgy látja, úgyis hazaküld. Kérj tőle egy papírt, hogy lássa anyád, hogy mi van.
2010. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolaorvos jó ötlet- mondd azt, hogy az osztályfőnök küldött el.

De miért ilyen veled? Ezért megver? Normális?!

Rosszak a jegyeid, lógtál máskor, vagy mi baja van?

2010. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta, suliorvoshoz nem mehetek, mert hogy allergiás vagyok pár gyógyszerre. Egyre csak megy fel a lázam, már szédülök is, nem bírok menni...ÉS MÉG MOST IS TANULOK -.-
2010. nov. 21. 20:39
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem rosszak a jegyeim, nem is lógtam, meg semmi...Szóval nem, nem értem :S Most is földrajzot tanulok, hogy lássa, nem azért vagyok itthon, mert iskolaundoritiszem van, hanem pótolom az anyagot rendesen...
2010. nov. 21. 20:40
 9/32 anonim ***** válasza:
56%
Eszedbe ne jusson lázasan iskolába menni! Menj el a dokihoz inkább.
2010. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
69%
Ha beszélgetőtársa vágysz állok rendelkezésedre szívesen, akár privátba.
2010. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!