Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni anyámmal?...

Mit tudok tenni anyámmal? Betegen elzavar suliba

Figyelt kérdés

Már írtam ki ezzel kapcsolatban egy kérdést, miszerint felhívtam, hogy lefekszem pihenni, mert nem vagyok jól.

Nemrég ért haza, első dolga volt, hogy úgy megvert, mint 1 kutyát, és most pedig belázasodtam. Fáj mindenem, rengeteget sírtam ma, és nem tudom, mit tegyek. Azt mondja, egy iskolakerülő sz@r vagyok, hozzátette, ha holnap nem megyek suliba, elvitet intézetbe. Mit csináljak?


16L


2010. nov. 21. 20:28
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szia.

Hogy vagy?

Remélem már jobb a helyzeted.

2010. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az aki 2 évig magántanuló volt és most hogy be kéne járni egyfolytában halálos beteg vagy?

Nem mondom hogy anyuddal minden rendben te te se vagy 100-as, szerintem anyud is azért ilyen mert már nem tud mit kezdeni a luzer lusta gyerekével.

2010. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!